• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Uefa prezanton logon e "Mynih 2012"

erjonz

Antarë i ri
UEFA ka bërë publike në faqen e saj në internet logon që i dedikohet Finales në Champions League për sezonin 2011-2012 që do të zhvillohet në stadiumin "Allianz Arena", në Mynih.

Logoja është pereceptuar dhe realizuar nga Agjencia angleze, "The Works" dhe do të ndihmojë ne promovimin dhe rritjen e famës të një prej kompeticioneve më të rëndësishëm futbollistik në Europë dhe më gjerë, shkruan siti zyrtar i Uefa-s, "uefa.com".

Sipas Qeverisë së Futbollit në Europë, finalja e sezonit të kaluar Barcelona-Manchester United u ndoq mesatarisht nga 179 milion tifozë dhe logoja e re synon të rrisë akoma më shumë këtë shifër.
 
Top