• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

UFO-t vizitojnë Tiranën? Fotoja që po i qarkullon në të gjithë rrjetin (Pamjet)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
UFO-t vizitojnë Tiranën? Fotoja që po i qarkullon në të gjithë rrjetin (Pamjet)


Një pamje e fotografuar shumë pranë Tiranës po bën xhiron e rrjetit. Në të shihet një objekt që ngjan me anije kozmike nga ato që thuhet se përdoren nga jashtë jashtëtokësorët.
Ekziston një debat shumë i madh nëse ekzistojnë apo jo jashtëtokësorët, të cilët shpesh herë etiketohen me termin UFO, por pamja që na shfaqet ngjall një kureshtje shumë të madhe.

Fotografinë e ka hedhur shtetasi Florenc Lami në rrjetet sociale dhe siç deklaron ai fotografia është bërë mëngjesin e djeshëm nga djali i tij i vogël dhe nuk është montazh.
Pamjet janë mbi zonën e Kasharit shumë pranë Tiranës.

Nga ajo që dihet dhe që përmendet në burimet nga librat fetarë kuptojmë se krijesat e Zotit janë të shumta dhe njeriu nuk i njeh të gjitha.

Gjithashtu dhe sipas një studimi, tre të katërtat e qytetarëve amerikanë besojnë në ekzistencën e jashtëtokësorëve./Boldnews


b.korrieri.com
 
  • Habi
Reactions: NGU

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahahahaha,do kene ardh me taku Ed. Ramen. :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Kane ardhur te japin ndonje lek tek Ed rama per rindertimin e demeve pas termetit. :D
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Qish do benje ti pa hallon ...pa merak tjater nuk kijsha o jo
 

Imp4cT

Why So Serious?!
Prsh JOQ, sot teksa isha tek parcela e shalqinave ne Çerme, ne qiell na u shfaq nje si disk fluturues.
Pa e care koken fare u ulen moren shalqi e iken serish.
Anonim ju lutem!
IMG_20191209_182842.jpg
 
Top