• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ulet Nga Acc Per Dy Jav @ MoToRRiSti.

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
[14:09] * +MoToRRiSti Pjerdh
[14:09] <Albanian_Boy> dobet e
[14:09] <+jola> jo
[14:09] <+jola> po sdu
[14:09] * @Disconnected i ven tapen MoToRRiSti
[14:09] <+jola> du me nejt qetsume nga sentimenetet
[14:09] <+jola> ;)
[14:09] <Albanian_Boy> e kom parasysh
[14:09] <+cukla> calogero kuku nuki paske pastru dhambet
[14:09] <+jola> paska hanger grosh dreqi
[14:09] <+jola> na qelbi
[14:09] <Albanian_Boy> ta besoj
[14:09] <+jola> ;)
[14:09] <Albanian_Boy> butterfly
[14:09] <Albanian_Boy> pse nuk flet ti me
[14:09] <+jola> calogero te hangert dreqi
[14:09] <Albanian_Boy> tu fikshin dritat ishalla
[14:09] <+butterfly> Albanian_Boy: e fola mo
[14:09] <+jola> si e ke ate
[14:09] * +MarJuaNa u pa puna propozo jola
[14:10] * +MoToRRiSti bo shurren :p


¤¤¤|21:43|¤ -ChanServ- MoToRRiSti è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
¤¤¤|21:43|¤ -ChanServ- MoToRRiSti è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
¤¤¤|21:43|¤ -ChanServ- MoToRRiSti è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.

¤¤¤|21:59|¤ MemoServ Memo inviato a MoToRRiSti.
 
Redaktimi i fundit:

London

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Ulet Nga Acc Per Dy Jav @ MoToRRiSti.

Kur e mori aop se mora vesh un asi gja ?
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Ulet Nga Acc Per Dy Jav @ MoToRRiSti.

[20:34] -ChanServ- MoToRRiSti added to #shqiperia access list at level 5.
[20:34] -ChanServ- MoToRRiSti added to #ndihme access list at level 5.
[20:34] -ChanServ- MoToRRiSti added to #stafi access list at level 3.

I rikthehet access ngaqe denimi i kaloi :)
 
Top