• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ulet Nji Muaj @ FUNDI_I_NJE_DASHURIE.

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Mbasi po i therrisja te stafi per ta keshilluar jo vetem qe nuk mu pergjigj por vazhdoi prap ne main.

¤¤¤|20:53|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Gjuetar_Perlash
¤¤¤|20:53|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Gjuetar_Perlash
¤¤¤|20:53|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Gjuetar_Perlash
¤¤¤|20:53|¤ * Enea sets mode: +b *!Fo?????@?2EFD94.A128?49?.?2B0?D48.?P
[¤BAN për Nickun¤]: FUNDI_I_NJE_DASHURIE
¤¤¤|20:53|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Gjuetar_Perlash
¤¤¤|20:53|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Gjuetar_Perlash
¤¤¤|20:54|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh jola Gjuetar_Perlash Lucignolo Desperado
¤¤¤|20:54|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh jola Gjuetar_Perlash Lucignolo Desperado
¤¤¤|20:54|¤ * Enea sets mode: +b *!F?rever@???FD?4.?1?8749?.?2?0CD48.?P
[¤BAN për Nickun¤]: FUNDI_I_NJE_DASHURIE
¤¤¤|20:54|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh jola Gjuetar_Perlash Lucignolo Desperado
Merzit Ndryshoi Nick Ne Evo
¤¤¤|20:54|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh jola Gjuetar_Perlash Lucignolo Desperado
¤¤¤|20:54|¤ * Yoshimitsu sets mode: +b *!*@55801A5B.11ADCF45.FE7ECAB0.IP
[¤BAN për Nickun¤]: N0R1S
¤¤¤|20:54|¤ * Enea sets mode: +b *!?c???L??@??801?5?.1??D?F45.?E?EC?B0.IP
[¤BAN për Nickun¤]: N0R1S
-» almita Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Bisedo@9316FEB9.C275854F.424A33DC.IP]
¤¤¤|20:54|¤ <@FUNDI_I_NJE_DASHURIE> puthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh jola Gjuetar_Perlash Lucignolo Desperado


te stafi.

¤¤¤|20:53|¤ <+BjOnDi> FUNDI_I_NJE_DASHURIE
¤¤¤|20:53|¤ <+BjOnDi> Di Gje Ca Je Tu Bo?
¤¤¤|20:55|¤ <+FUNDI_I_NJE_DASHURIE> DarKSouL
¤¤¤|20:55|¤ <+FUNDI_I_NJE_DASHURIE> flm:p
¤¤¤|20:55|¤ <+DarKSouL> po
¤¤¤|20:55|¤ <+BjOnDi> FUNDI_I_NJE_DASHURIE
¤¤¤|20:56|¤ <+FUNDI_I_NJE_DASHURIE> naten:)
¤¤¤|20:56|¤ <+N0R1S> FUNDI_I_NJE_DASHURIE naten kujdes pusetat
¤¤¤|20:56|¤ <+FUNDI_I_NJE_DASHURIE> hhiiihi
¤¤¤|20:56|¤ <+FUNDI_I_NJE_DASHURIE> flm
¤¤¤|20:56|¤ <+FUNDI_I_NJE_DASHURIE> shnet e jet:)
¤¤¤|20:56|¤ <+BjOnDi> !kb FUNDI_I_NJE_DASHURIE Bo Nja Dy Jav Pushim
¤¤¤|20:57|¤ * Stafi sets mode: +b *!Forever@22EFD94.A1287495.F2B0CD48.IP
[¤BAN për Nickun¤]: FUNDI_I_NJE_DASHURIE
-» FUNDI_I_NJE_DASHURIE U Be Kick Nga Stafi - [Bo Nja Dy Jav Pushim (BjOnDi)]

ne prv.


¤¤¤|20:39|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ehe ok
¤¤¤|20:39|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> flm BjOnDi
¤¤¤|20:39|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> :)
¤¤¤|20:57|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> pse po mben deop?
¤¤¤|20:58|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> pse po mben deop??
¤¤¤|20:58|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> edhe ban?
¤¤¤|20:58|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> se spo te kuptoj?
¤¤¤|21:00|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> per cf mbere ban se kup
¤¤¤|21:00|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ?
¤¤¤|21:00|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> kaq dua
¤¤¤|21:01|¤ <BjOnDi> ¤¤¤|20:53|¤ <+BjOnDi> FUNDI_I_NJE_DASHURIE
¤¤¤|21:01|¤ <BjOnDi> ¤¤¤|20:53|¤ <+BjOnDi> Di Gje Ca Je Tu Bo?
¤¤¤|21:01|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ore
¤¤¤|21:01|¤ <BjOnDi> ¤¤¤|20:55|¤ <+BjOnDi> FUNDI_I_NJE_DASHURIE
¤¤¤|21:01|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> po cf bera mer
¤¤¤|21:01|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> pse putha
¤¤¤|21:02|¤ <BjOnDi> ¤¤¤|20:56|¤ <+FUNDI_I_NJE_DASHURIE> Naten:)
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ke shava mer
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ke ofendova
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> aman
¤¤¤|21:02|¤ <BjOnDi> Shko Ankohu
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> tlutem
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> un?
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ?
¤¤¤|21:02|¤ <BjOnDi> Kur E Shef Qe
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> te ankoem?
¤¤¤|21:02|¤ <BjOnDi> Te Hoqa
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> per cf?
¤¤¤|21:02|¤ <BjOnDi> Acc
¤¤¤|21:02|¤ <BjOnDi> Pergjigjesh?
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ti?
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ti me gur acc??????/
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ?
¤¤¤|21:02|¤ <BjOnDi> Ehe
¤¤¤|21:02|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ah
¤¤¤|21:02|¤ <BjOnDi> Bo Nja Dy Jav
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> e bravo
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ;)
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> per cf
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> gjej nje sharje!~!
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> qe kam ber un si aop
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> se do te eq un ty sop tani!!
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> urgjend
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> me mne erdh caku
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> e plesht
¤¤¤|21:03|¤ * BjOnDi 0k
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> mos te mar cakun tel
¤¤¤|21:03|¤ <BjOnDi> Un Plesht?
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> se do ta eq sop tani
¤¤¤|21:03|¤ <BjOnDi> Un Plesht?
¤¤¤|21:03|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> urgjend
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> mgjej nje sharje
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> nmain
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> mos mbej pordh mu mer
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> me i dhen aip
¤¤¤|21:04|¤ <BjOnDi> Rri Mir Mos I Bej Gjerat Me Keq
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> aop shokve tu
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> un?
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> mgjej i sharje!!
¤¤¤|21:04|¤ * BjOnDi Bye
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> tani
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> jo bye mu
¤¤¤|21:04|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> klysh
¤¤¤|21:05|¤ <BjOnDi> :)
¤¤¤|21:05|¤ <BjOnDi> Bravo
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> se do ti dhjes breket!
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> un bravo
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> po nuk je cun ti
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ta them apur
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ok
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ktu e tregove veten
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> e e kan pas mir
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> tj
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> e ti bravo
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> mos mbej kurven mu me me eq mu aop
¤¤¤|21:05|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> me ja dhen shokve tu flodista
¤¤¤|21:06|¤ <BjOnDi> Meqe Shkoj Puna Kshu E Cojm Nji Muj
¤¤¤|21:07|¤ <BjOnDi> Meqe Un Qenkam Klysh
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> un?
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> un te q... ty
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ok
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ;)\
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> e ta q... kur tme doj k...
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> me logset
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ;)
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> sepse nmain
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> nuk ofendova....
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> se putha...
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ;)
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> kshu do ti
¤¤¤|21:09|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> BjOnDi
¤¤¤|21:09|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> po ben gabim!!!
¤¤¤|21:09|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> me nder!!
¤¤¤|21:09|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ;)

ne main.


¤¤¤|21:06|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ke shok te mir rthum kte pedden BjOnDi
¤¤¤|21:06|¤ <+jola> oeeeeeeeeee
¤¤¤|21:06|¤ <+jola> mir
¤¤¤|21:06|¤ <+jola> i them un
-» Martini_32 Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Ardi_35usa@Chat-49A85C2D.hsd1.va.comcast.net]
¤¤¤|21:06|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ;)
-» Ekstrem U Perdhunua Nga Serveri. [Mirupafshim!]
¤¤¤|21:06|¤ <@XiXa> N0R1S sikur te ish gjithmon pushim
¤¤¤|21:06|¤ <+jola> pse pede qeka ky
--» Botus Doli Nga Kanali #shqiperia - [Left all channels]
¤¤¤|21:06|¤ <+jola> se kam dit
-» Botus Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Fajtori@Chat-CFB051CB.onlinehome-server.info]
¤¤¤|21:06|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> se me oqi aop
¤¤¤|21:06|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> nmain
¤¤¤|21:07|¤ <+jola> ou
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> se putha dike
¤¤¤|21:07|¤ <FUNDI_I_NJE_DASHURIE> ja
¤¤¤|21:07|¤ * DarKSouL sets mode: +b *!*Forever@*.A1287495.F2B0CD48.IP
[¤BAN për Nickun¤]: FUNDI_I_NJE_DASHURIE
¤¤¤|21:07|¤ <+jola> pse qeka ba sop
-» lindita U Perdhunua Nga Serveri. [Mirupafshim!]
Botus Ndryshoi Nick Ne Alb19091
¤¤¤|21:07|¤ <+jola> ta mbaj se i duhet
-» MERI Hyri Ne Kanalin #shqiperia [Tiranachat@E277B822.EFA7EA99.98421D09.IP]
¤¤¤|21:07|¤ <+jola> po he
¤¤¤|21:07|¤ <+jola> ;)

Si Fillim Mendova Dy Jav Por Mbas Sjelljes Se Tij Shum Arrogante Dhe Fjalor Ofendues Jo Nji Her Por Disa Her Ne Konfrontet E Mija Nji Muaj Do I Mjaftoi, Gjith Te Mirat.
 
Redaktimi i fundit:

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Ulet Nji Muaj @ FUNDI_I_NJE_DASHURIE.

BjOnDi Ke Vepruar Drejt Mgjth me Ket Operator Do Flas Un Personalisht Meqense e Kisha un Persiper Shtimin e Tij... VEPRIM I DREJT
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ulet Nji Muaj @ FUNDI_I_NJE_DASHURIE.

Pasi mbaroi denimin rishtohet livel 5.

¤¤¤|11:55|¤ -ChanServ- FUNDI_I_NJE_DASHURIE aggiunto alla lista di accesso di #shqiperia con il livello 5.
¤¤¤|11:55|¤ -ChanServ- FUNDI_I_NJE_DASHURIE aggiunto alla lista di accesso di #ndihme con il livello 5.
¤¤¤|11:55|¤ -ChanServ- FUNDI_I_NJE_DASHURIE aggiunto alla lista di accesso di #stafi con il livello 5.
 
Top