• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ulet Per Dy Jave Nick S Nga Acc.

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
-» kerkoj-aktiv-tr U Be Kick Nga AL3XI - [Nderro nick edhe je perseri i mirepritur ne kanalin #shqiperia ||,AL3XI §c®î‏t||]
¤¤¤|14:56|¤ * AL3XI sets mode: +b kerkoj-aktiv-tr!*@*
-» aktivi U Be Kick Nga AL3XI - [Nderro nick edhe je perseri i mirepritur ne kanalin #shqiperia ||,AL3XI §c®î‏t||]
¤¤¤|14:56|¤ * AL3XI sets mode: +b aktivi!*@*
-» kerkoj-ak U Be Kick Nga AL3XI - [Nderro nick edhe je perseri i mirepritur ne kanalin #shqiperia ||,AL3XI §c®î‏t||]
¤¤¤|14:57|¤ * AL3XI sets mode: +b kerkoj-ak!*@*
¤¤¤|14:57|¤ <@Cun_Shijaku> AL3XI
¤¤¤|14:57|¤ <@Cun_Shijaku> MOS I NXIRR ME ATA
¤¤¤|14:58|¤ <@Cun_Shijaku> Ska Gje Te Keqe
¤¤¤|14:58|¤ <AL3XI> Cun_Shijaku
¤¤¤|14:58|¤ * @Cun_Shijaku Po ?
¤¤¤|14:58|¤ <AL3XI> na u bere si polic me :)
¤¤¤|14:58|¤ <@Cun_Shijaku> AL3XI Un Si Polic
¤¤¤|14:58|¤ * @Cun_Shijaku Po ti i di rregullat ?
¤¤¤|14:58|¤ <@Cun_Shijaku> Sesht Nevoja Me Ta Theen Un
¤¤¤|14:59|¤ <AL3XI> Cun_Shijaku
¤¤¤|14:59|¤ <AL3XI> po ma i di
¤¤¤|14:59|¤ <AL3XI> nuk esht
¤¤¤|14:59|¤ <AL3XI> lulishte
¤¤¤|14:59|¤ <AL3XI> per
¤¤¤|14:59|¤ <AL3XI> Beqirit
¤¤¤|14:59|¤ <AL3XI> ketu
¤¤¤|14:59|¤ <@Cun_Shijaku> AL3XI Ehe Po Ca Me Bo Kjo Esht Rregullorja
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> jo
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> nuk esht
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> kjo rregullorja
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> boll tani
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> mos
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> fillo
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> tna
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> tregosh
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> rregulloren
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> mos na e veshtir
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> chatin
¤¤¤|15:00|¤ <AL3XI> se sa u futa
¤¤¤|15:00|¤ <@Cun_Shijaku> AL3XI
--» AL3XI Doli Nga Kanali #stafi - [parting...


Po I Flisja Ngaqe Ai E Din Shum Mir Qe Nuk Lejohet Te Nxjerr Usera Te Tille Me Injoroi Dhe Doli Nga Stafi Dy Jave Jan Pak Po Meqe Esht Aop Shum Aktiv Besoj Se Do I Mjaftojn Per Te Mos E Perserit Me Kete Gabim.¤¤¤|15:04|¤ -ChanServ- S è stato eliminato dalla lista di accesso di #shqiperia.
¤¤¤|15:04|¤ -ChanServ- S è stato eliminato dalla lista di accesso di #ndihme.
¤¤¤|15:04|¤ -ChanServ- S è stato eliminato dalla lista di accesso di #stafi.
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Ulet Per Dy Jave Nick S Nga Acc.

Ti shtohet denimi, sjellja e tij nuk eshte e denje. Nese nuk pranon dot Sop-at e rinj qe jane shtuar atehere me mire te rri pak pauz derisa te ambjentohet me ndryshimet e bera!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ulet Per Dy Jave Nick S Nga Acc.

¤¤¤|19:06|¤ <AL3XI> R3anNa te <censored> farefisin kokerr urve :mad: h
¤¤¤|19:06|¤ <AL3XI> R3anNa te <censored> farefisin kokerr urve :mad: hh
¤¤¤|19:06|¤ <AL3XI> R3anNa te <censored> farefisin kokerr urve :mad: hhh
¤¤¤|19:06|¤ <AL3XI> R3anNa te <censored> farefisin kokerr urve :mad: hhhh
¤¤¤|19:06|¤ <AL3XI> R3anNa te <censored> farefisin kokerr urve :mad: hhhhh
¤¤¤|19:06|¤ <AL3XI> R3anNa te <censored> farefisin kokerr urve :mad: hhhhhh
¤¤¤|19:06|¤ <AL3XI> R3anNa te <censored> farefisin kokerr urve :mad: hhhhhhh
¤¤¤|19:06|¤ <AL3XI> R3anNa te <censored> farefisin kokerr urve :mad: hhhhh

Ky Ishte Ne Denim Nuk Shtohet Me, Ja Cfar Ndodhi Sot Ne Main.
Besoj Qe Esht E Kot, Sna Duhen Aop-pa Te Till Ne Staff.
 
Redaktimi i fundit:

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Ulet Per Dy Jave Nick S Nga Acc.

Rishtohet S Aop Pasi E Ka Kuptuar Gabimin Dhe Nuk Do Ndodhi me.

Klm.
 
Top