• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!!

Indola

Adiafori otan prepei
psee.jpg

Pershendetje nene...
jam bebi tend.Por ti nuk e di akoma jam vetem disa javesh...Por do me njohesh shume shpejt te premtoj, emri im eshte Xhon,kam floke geshtenje she sycka kafe... e mire nuk jam akoma keshtu por do behem kur te lind... .
Jam djali tend i vetem,nuk do kem baba po nuk ka gje... do kemi njeri tjetrin, dhe kur te rritem do behem doktor!!!

Sot mesove... qe je shtatzane nene, Je kaq e lumtur ti po buzeqesh e di mama ti ke buzeqeshjen me te bukur ne bote.Gjithe diten ti me flisje dhe une ndihem kaq i sigurte TE DUA mama kur te rritem te premtoj mama se do te bej krenare do behem doktor.


Sot i the babit qe je shtatzane... ai nuk u gezua, tha qe nuk me DO, perse nuk me DO mami?!
Degjova nje zhurme,dhe me pas te degjova ty te qaje... Te goditi mama;perse e beri?
Me pas ai te kerkoj falje dhe te perqafoj... ti e fale... kur une te lind mama -nuk do lejoj asnje te te beje keq kurre...Ai thote se te DO por une se besoj...

Kaluan 3 dite qe ti ndalove te me perkedhelesh
-Perse mami nuk me DO me...?
-Une te DUA mami...

Te degjoj te flaesh me nje mjek, dicka do ndodhe e mami;Kam frike mami..., mami po ndjej dhimbje... me ndihmo mos i lejo te me bejne keq....

Tani jam ne parajse bashke me engjejt mami,ti mos u merzit per mua,une jam mire...perse e bere kete nena ime? doja kaq shume te shikoja buzeqeshjen tende,te behesha doktor mami TE JETOJA.

Po s'ka gje mami nese pushove te me DUASH,mundem te te shikoj qe ketu ku jam dhe nuk do te te harroj kurre...Me fal nese te bera keq ,, me DUAJ mami perseri! Une te DUA.

STOP ABORTEVE.


Perkethyer nga une.
 
Top