• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Une vij nga...?

Une vij nga...?

 • Shqipëria MEME

  Votat: 98 60.9%
 • Shqiptar i Kosovës

  Votat: 39 24.2%
 • Shqiptar i Iliridës (Maqedoni)

  Votat: 13 8.1%
 • Shqiptar i Malit të Zi

  Votat: 1 0.6%
 • Shqiptar nga Kosova lindore (Preshevë ,etj)

  Votat: 5 3.1%
 • Shqiptar nga Labëria

  Votat: 2 1.2%
 • Shqiptar arbëresh

  Votat: 1 0.6%
 • Shqiptar i shpërngulur prej dekadash diku tjetër

  Votat: 2 1.2%

 • Totali i votuesve
  161

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Une vij nga...?

jam akoma ne dileme...nje dite e di qe do ta mesoj nga eshte prejardhja ime

shpresoj shume mos te jete ajo qe kam mesuar nder vite - majmuni

do ishte shume delizionuese lol
 
Titulli: Une vij nga...?

S`di ku te votoj, me ndihmoni ju :)
Baba ka lindur ne ekstremin jugor, ka ardhe vete 5 vjec ne Dr, nena ka lindur ne Shkoder, vete kam lindur ne Durres.Nga jam une?Kush e gjen fiton titullin qytetar ose katundar ose fshatar nderi i FV :p
 
Titulli: Une vij nga...?

S`di ku te votoj, me ndihmoni ju :)
Baba ka lindur ne ekstremin jugor, ka ardhe vete 5 vjec ne Dr, nena ka lindur ne Shkoder, vete kam lindur ne Durres.Nga jam une?Kush e gjen fiton titullin qytetar ose katundar ose fshatar nderi i FV :p
Ti vjen nga Gerdeci( dmth perzierje eksploduese ahaha)
 
Top