• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vajza ne karrige me rrota!

Guest20

Offline✌
Ne u njohem ne 3qershor2013 asajkohe un 21vjece sapo kisha mbushur,, kishim nje rreth shoqeror te perbashket dhe aty u afruam, u miqesuam u njohem dhe mbas 4 muajsh u lidhem,, qendruam tre vite t lidhur perfekt gjithcka,,ishim prezantuar me familjet kishim hyrje dalje dhe kishim filluar benim planet e fejeses ton,, 3nentor2016 po niseshim per dasmen e kushurires se tij ne vlor,, ne uj te ftoht bejm nje aksident ku fatkeqesisht ngela e paralizuar ndersa ai me disa demtime ne trup por u sherua shpejt.. Un mbeta ne karrige me rrota dhe shihja se ai nuk vinte shpesh ne shtepi,, besdisej kur me merrte ne krah me hypte ne makin per te dal ne kafe,, filloi te acarohej kur ndjeja dhimbje ne trup filloi te mallkonte, por jo diten qe u aksidentuam!! diten qe i kishte ren ai fat "i zi",,sepse me quante barre tashme! nk me quante dashuri nk me quante arsyen e jetes,, pastaj telefoni i tij u fik, ne deren e shpis nuk trokiti me ai por familja e tij tek shprehte keqardhjen qe kjo lidhje e jona smund t kurorezohej dhe pastaj u shua gjithcka. 2korrik2017 ai u martua..
1maj2018 un po shkruaj per ate,, ai u be baba.. kaq kisha!


Revista Anabel
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Kshu e ka dashuria me interes.....
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Paske shpëtu moj vajzë..do ta kujtonte gjithë jetën sa e padobishme jee..e nuk do të të kërkonte kurrë falje apo të të të falenderonte që ti sot jeton:)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Njoh dhe une 1 rast. Te fejuar, vajza sh e semure me veshkat dergohet ne Turqi ama doktoret i heqin cdo lloj shprese. Ai e ndau direkte nderkohe qe ishte ne spital. Vajza me vone kreu nderhyrje kirurgjikale pasi gjeti dhurues per veshken. Jetoi, njohu 1 tjeter, u dashuruan serish e jetojne te lumtur. :)
 

Guest20

Offline✌
E kam pare edhe une ate filmin.


U paska dashur te mbes e paralizuar,per te njohur fytyren e vertete te personit qe kishte ne krah..sa keq per vajzen.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Po ska te beje fytyra e vertete. Disa si perballojne ca gjera. Disa jane me te dobet psikologjikisht. Sduhen gjykuar rrethanat se yhyyy sa neurone kemi ne...as ne se dime si do reagonim ne nje rast te tille.
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Po ska te beje fytyra e vertete. Disa si perballojne ca gjera. Disa jane me te dobet psikologjikisht. Sduhen gjykuar rrethanat se yhyyy sa neurone kemi ne...as ne se dime si do reagonim ne nje rast te tille.
Njs si do qoft ,njeriu nuk braktiset ne momentet me te veshtira , ndoshta nuk e ke perjetuar nje gje te tille, po dhemb shum len plag te thella .
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
nk din çte shkruash realisht,,,

ne jete ose behesh i forte e ecen përpara ose rri ne vend numro dhe qahesh tek askush.

Unik eshte ai qe vahzdon rrugen qe ka nis,,, por mbetet rast unik sepse si natyre jemi egoiste dhe shpesh detyrohemi te bejme gjera per hire jo sepse i ndjejme.

E trishtë, por jo gjithkush do vraponte per nje jete me te rehate, sigurisht varet tek çfare stadi te prek ky realitet...ndryshe te gjithe jemi gati me valiçet ne dor.
 
Top