• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vajzat dhe Cunat Trendy

sexy_pussycat_

Maçokε.
erdha dhe un kot per qejffff...
Bella un po te bej nje puthje sic e kam zakon ne foto...:p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
hajde sexy...bej dicka interesante tani...kape bellen dhe beni nje foto si te shezlloni beles LOL LOL LOL LOL
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
No problem...i can do hoter than that if you want.....:p nqs do Bella kuptohet LOL
 

bella

Anëtar i Nderuar
ahhahaha....si them dot jo sexit une :D..
 

eldi

trafikante
pershendetje cuna dhe goca trendy, si ju kam??? ftesen e bera vet une. ju puc te gjitheve mqs jeni pak. haaahhaa
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
mire se erdhe eldi....ska gje kush ka deshire te vije, eshte i mirepritur.
 

eldi

trafikante
flm hard styler, si po kaloni ju?????
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
tredy je vete ti zinza :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
kush me futi mu ktu ? un sjom as trendy mer lali y qeka zemra ime eldi puccccc
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
kush i thot dot jo sexit mi bellla :D
 

Lela_Dr

Donatorë
Ca behet ketej aman....na mbyten keto cunat trendy...papapapapapaa LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
haahahahahahaahahahhhhahaha o sexy....ok let's go :D


Lela he mi tredy
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
pse vetem ata qe jan trendy jan ktu? Un se mbaj veten per te till...erdha tju admiroj ...:puc
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
o sexy ca eshte ajo fjale moj :D


kur da beni shfaqen me bellen :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
a ka na nji femen qe i ka shku menja kam vetem i kusht vetem e du trendy
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ejjjj dua nuse trendi:D:p :p :D
 

alfonci

Veri investigatio
a bahet fjale per "One night stand" apo per fejesa dhe lidhje serioze ketu?
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
JA Pyet bellen se un kam turp ta pyes...
 

bella

Anëtar i Nderuar
ca pyetje do te me besh moj sexy ? :D

fol e dashur fol se te kthej une pergjigje ty :puc
 

eldi

trafikante
ej kjo eshte per cuna t dhe gocat trendy, jo cunat kerkojn goca. meqe ra fjala a nai cun trendy ketu? uuuuuueeee ke paskam una ketu pushiiinnn timeeee angeli zemra ime.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Sa keq qe krijuesi i trendy-t u largua :( s'ka me trendy
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Trendy eshte vetem eldi :kiss: Folttttttttttt fareeeeeeeeeeeeeeee zemra

p.s dhe ida_angel eshte shume e mire te tjerat se di ktu m duket se jane mledh gjith te shemtutit
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Eri zajes osht me trendi ktu nga cunat:p :D:D:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
haromsa jo mer plak se na fute ne burg se thone qe te kam korruptu me thon kto llafe thuj qe sjom
 
Private conversations
Help Users
    Top