• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
nese nje djale do tu pelqente fizikisht ....cili do ishte motivi per te cilin do ta largonit ?
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
nese nje djale do tu pelqente fizikisht ....cili do ishte motivi per te cilin do ta largonit ?

Nese nuk me jep asgje tjeter perveçse keneqasise qe u jep syve te mi...Isha e qarte??
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
paqartesia ime eshte qe ti femer , pergjigjes time ju pergjigje ne nje menyre shume siperfaqesore ... duhet te thelloheshe cik me shum .... :p

Po une femer mendova te mos thellohesha shume se ti djale nuk kupton dot pastaj..Do humbisje ne thellesine time....:D :D
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Po une femer mendova te mos thellohesha shume se ti djale nuk kupton dot pastaj..Do humbisje ne thellesine time....:D :D

:D :D ....sa simpatike qe je bere moj shejtane :p .....me pelqeu pergjigja ....

PD : vazhdoj te mos kem marre nje pergjigje te mirfillte nga ju o sexy i dobet :D
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
cfare te stimulon tek nje mashkull ty ?
 
Last edited by a moderator:

Jeta

Anëtar i Respektuar
nese nje djale do tu pelqente fizikisht ....cili do ishte motivi per te cilin do ta largonit ?

Nje djali qe do me pelqente fizikisht, po s'me pelqeu dhe shpirterisht as qe do i afrohesha. Dmth shpiterorja eshte per mua ajo me e rendesishmja.
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
gjithcka me stimulon fiziku, paraqitja, buzet syte , keto nga ana e jashtme, i sjellshm i sinqerte...

 
Last edited by a moderator:

bella

Anëtar i Nderuar
fight........disa kohe me pare, nje djal i bukur me shikonte :D....dhe nje dite rastesisht ishim te dy secili me shoqerine e tij (pra vec e vec) ne nje disko (se ne kohen time akoma skishte pub:p)......dhe ishte shume terheqesi, simpatik i bukur kur e shikoja nga larg...........Por se cfare beri nja dy levizje antipatike dhe vura re menyren e te folurit me shoqet e tij dhe ......(dicka tjeter qe eshte me e shpifur po ska rendesi :p :lol:) .......menjehere mu zhduk pelqimi qe kisha per te :D.............................(Mund te jete dicka siperfaqesore, nje gjykim i gabuar ashtu, por ja qe ndodh ndonjehere........Por per kete rast mua mu konfirmua me vone me kohen qe ky djal ishte shume kalama nga mendja, budalla fare dmth :p )


Pra arsyeja e largimit te vjen papritur, nje xhest, nje sjellje te ben te mos i afrohesh nje person sado i bukur te jete fizikisht ky person......Besoj se ju ndodh edhe ju djemve me vajzat apo jo? :D
 
Redaktimi i fundit:

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

fight........disa kohe me pare, nje djal i bukur me shikonte :D....dhe nje dite rastesisht ishim te dy secili me shoqerine e tij (pra vec e vec) ne nje disko (se ne kohen time akoma skishte pub:p)......dhe ishte shume terheqesi, simpatik i bukur kur e shikoja nga larg...........Por se cfare beri nja dy levizje antipatike dhe vura re menyren e te folurit me shoqet e tij dhe ......(dicka tjeter qe eshte me e shpifur po ska rendesi :p :lol:) .......menjehere mu zhduk pelqimi qe kisha per te :D.............................(Mund te jete dicka siperfaqesore, nje gjykim i gabuar ashtu, por ja qe ndodh ndonjehere........Por per kete rast mua mu konfirmua me vone me kohen qe ky djal ishte shume kalama nga mendja, budalla fare dmth :p )


Pra arsyeja e largimit te vjen papritur, nje xhest, nje sjellje te ben te mos i afrohesh nje person sado i bukur te jete fizikisht ky person......Besoj se ju ndodh edhe ju djemve me vajzat apo jo? :D

se mos pergjigjesh ndonjeher ashtu sic nuk duhet ti moj :p

me ne meshkujt eshte pak ndryshe8te pakten per shumicen) .... nese vajza na palqen fizikisht ...e bejm edhe nje sakrifice per pak kohe
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

shikoni veten para pasqyres deh thoni ndonjehere sa e bukur jam ?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

shikoni veten para pasqyres deh thoni ndonjehere sa e bukur jam ?


Une ja them vetes kete gje sa here s'me pelqen vetja:D
 

Зngjεll

___________
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

shikoni veten para pasqyres deh thoni ndonjehere sa e bukur jam ?

Varet me cfare kembe ngrihem ne mengjes :)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

sa ben 158963587113318879210 shumzim per 8625214796521 minus 0.000019 pjestim per 18.126% plus 26.359871 :D
 

sensuu

sweet
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

ben 1145487458484358434
 

baby doll

Sw33t d0LL
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

shikoni veten para pasqyres deh thoni ndonjehere sa e bukur jam ?

Kur me pelqen vetja ver8 ne 1 moment e them!!!
 

pulcina86

❤️
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

sa ben 158963587113318879210 shumzim per 8625214796521 minus 0.000019 pjestim per 18.126% plus 26.359871 :D

mmmmmm
mmmmmmmmm
ben 4!! (kam humbur makinen llogaritse)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Kur jeni e shemtuar ja thoni vetes kete apo vazhdoni te thoni qe jeni te bukura?
 

pulcina86

❤️
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Un i them mamit: o maaaaaaaa, po un pse jam kaq e shpifur?
nga kam ngjar? he moj nga kam ngjar :(
....Veten e mbaj me te mira, nuk i them gjera te tilla LOL
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Sigurisht qe ja them...Mundesisht ja them vetes shume here qe jam e shemtuar...
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Kur jeni e shemtuar ja thoni vetes kete apo vazhdoni te thoni qe jeni te bukura?

deri me sot nuk ja kam bere kete pyetje vetes.!!!!
 

Moonshine

Strappatemi tutto tranne il sorriso
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

mu mpelqen vetja vetem kur qaj :D nuk e di pse
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Sa ore kaloni duke u rregulluar
 

klean

Antar Aktiv
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Pse femrat shikoin burrat e njera tietres?
ose dashnoret e njera tietres????
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Vajzat Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja...

Po pse kur ju flasin cunat qe ju bejne kompliment thoni ta ty celualarin ne koke ,ose ta caj ballin ,ose ose ofendoni nga familja ???
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top