• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Veliaj: 800 ditë, 800 punë publike

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
22/06/2017

Veliaj: 800 ditë, 800 punë publike
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë bilancit të dy viteve punë në krye të bashkisë, deklaroi se në 800 ditë janë bërë 800 punë publike.

“ثshtë bërë punë fantastike në këto dy vite. Ne kemi përfunduar 800 punë publike në 800 ditët e administratës sonë në krye të bashkisë”, deklaroi Veliaj.

Kryebashkiaku shtoi se “vetëm me këtë motivim bëhet maksimumi”.

“Nëse do të vazhdojmë edhe dy vitet e ardhshme kështu, besoj se ditët më të mira për Tiranën janë ato që do të vijnë, jo ato që kaluan”, theksoi Veliaj.

/ Top Channel
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
800 banore ka Tirana mo, se une e dija "coku" 1 milione banore dhe papunesia ne Shqiperi "coku" 50% ne 3 milione banoret "qe ka"...

-Pse s'thoni qe jeni fantastike ju?!...
 

Monique

Oblivion
Staf në FV.AL
800 banore ka Tirana mo, se une e dija "coku" 1 milione banore dhe papunesia ne Shqiperi "coku" 50% ne 3 milione banoret "qe ka"...

-Pse s'thoni qe jeni fantastike ju?!...

Ne krahasim me ate qe ishte para tij qe per 4 vite trashi menderen ne karrige dhe sa shtoi pallatet.....ka bere plot pune dhe jo vetem ne qendren e Tiranes.
Inat ta kemi nga mengjesi ne darke, por punen qe ka bere sia mohojme dot!
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Ne krahasim me ate qe ishte para tij qe per 4 vite trashi menderen ne karrige dhe sa shtoi pallatet.....ka bere plot pune dhe jo vetem ne qendren e Tiranes.
Inat ta kemi nga mengjesi ne darke, por punen qe ka bere sia mohojme dot!


-A shkon, burri t'i kendoj burrit kete kenge?

 
Top