• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

dangerous

Anëtar
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Mos bre ,mos bani ksi hajgaresh.

Un propozoj tja veme ne dukje secilit qofte gabimit, e personi në fjale te beje autogol (autokritik) edhe une.
He ju past nona ne cik.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Ashtu e ka deklaruar vete , veten e saj, ajo... Nuk ja mban mend nickun qe ka pasur, thjeshte ja urova ne emer te nickut te vjeter. Lol

Per te tjerat, me nder me thene ... as qe me -....... - . :fla:

Eshte qesharake, te pretendosh te hapesh nje teme te tille... ku prb ne pergjithesi jane vete stafi, kjo eshte e gjitha :)

O zana eshte problemi i saja se si e deklaron ajo veten apo dikush tjete.por nuk na jep asnjerit te drejt ta fyjem vetem pse kemi mundesi te lutem shum ..TE mos vazhdoj ky muhabet me shum se jeni dhe femra !
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

O zana eshte problemi i saja se si e deklaron ajo veten apo dikush tjete.por nuk na jep asnjerit te drejt ta fyjem vetem pse kemi mundesi te lutem shum ..TE mos vazhdoj ky muhabet me shum se jeni dhe femra !

E nese ashtu deklaron veten e saj me nickname , qysh duhet ta therrasim moj .. Arfe , se me cudite ? Qysh qenka ofendim . lool
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

E nese ashtu deklaron veten e saj me nickname , qysh duhet ta therrasim moj .. Arfe , se me cudite ? Qysh qenka ofendim . lool

o zana se shkoj shum ky muhabet per asgje me rendesi .Po mir moj yllo !ne tjeret pse nuk ju drejtuam ne ate menyre se ti se ju drejtove?! ok ti ke drejten e fjales se lir ,,, por mund ta perdoresh ne pm kur jan ne pytje ofendimet, nuk besoj se dikush eshte i interesuar te ndegjoj muhabete tilla ...Gjith jemi ne moshe te rritur dhe mir eshte te tregohemi njerz me kultur.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Ej, ca ka**n ndodhi me chatin i her se nuk e mora vesh?
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Ej, ca kaken ndodhi me chatin i her se nuk e mora vesh?


tu ftoh darka ?! prit icik se do te rregullohet dhe ty
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

i sugjeroj disa antareve te ketij forumi te degjojne kete kengen ..... :yeah::yeah::yeah:

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!


o zana se shkoj shum ky muhabet per asgje me rendesi .Po mir moj yllo !ne tjeret pse nuk ju drejtuam ne ate menyre se ti se ju drejtove?! ok ti ke drejten e fjales se lir ,,, por mund ta perdoresh ne pm kur jan ne pytje ofendimet, nuk besoj se dikush eshte i interesuar te ndegjoj muhabete tilla ...Gjith jemi ne moshe te rritur dhe mir eshte te tregohemi njerz me kultur.

Oj Arfe, se po zgjatesh pa lidhje... te thashe e thirra ne nickname-in e vjeter. Tani se perse e perdora une e qysh e tek- eshte zgjedhja e ime, sepse ai nickmane perfaqeson taman anetaren ne fjale, dhe vete ajo e ka zgjedhur se i pershtatet, nuk ja detyrova une.

Tani se c'fare po perrallis ti, duke me bere moral mua... k'to jane pa lidhje. Shko perktheje nickname - Delirium Mind- dhe pastaj hajde me thuaj mua qe e paskam ofenduar.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Oj Arfe, se po zgjatesh pa lidhje... te thashe e thirra ne nickname-in e vjeter. Tani se perse e perdora une e qysh e tek- eshte zgjedhja e ime, sepse ai nickmane perfaqeson taman anetaren ne fjale, dhe vete ajo e ka zgjedhur se i pershtatet, nuk ja detyrova une.

Tani se c'fare po perrallis ti, duke me bere moral mua... k'to jane pa lidhje. Shko perktheje nickname - Delirium Mind- dhe pastaj hajde me thuaj mua qe e paskam ofenduar.

Zana ti thu me ofendojn e ti po e ofendon vehten ne ket rast.Pse duhet ti drejtohesh ne ate menyre .. kush je ti, me cfar te drejte ? nuk jemi ketu ne pazar te kafsheve dhe nuk eshte forumi fontan deshirash ..po forumi ka rregullat dhe etika e sjelljes se mir eshte obligative ..per ata njerz se ka tru te shendosh kuptohet.e nese te pengon rregullorja je e lir te vazhdosh me tutje pa asnje problem:yeah:
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Shum fjal per asi gja
Dihet gja ça u bo.

TI ISHA UN SHEFE JU KISHA TREGU JU FEQIN .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Them te drejten debatet paksa me te ashpra gjithnje kan ngjallur debate dhe jo vetem kaq.
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Tani i lejme menjane hajgaret dhe flasim seriozisht!

Arfe lexo postimet e fshira ne kosh per te kuptuar situaten! ASKUSH SKA TE DREJTE TE OFENDOJE ASKEND

Zanes ju hoq postimi me epitetin psikopat dhe disa te tjers qe ofendonte Aver dhe Lolin.

Nuk ka nevoje qe kur nje budalla hedh gurin ne lume 10 te mencur ti shkojne mbrapa keshtu qe ky diskutim mbyllet ketu ska ngel Zana te vleresoje punen e stafit!

Nderkohe per Zanen ka nje paralajmerim teper miqesor ose sillu mire dhe respekto anetaret dhe rregulloren ne menyre qe te respektohesh ose ne te kundert shko bej disa pushime te gjata jashte virtualitetit !


Naten e mire te gjitheve!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Zana ti thu me ofendojn e ti po e ofendon vehten ne ket rast.Pse duhet ti drejtohesh ne ate menyre .. kush je ti, me cfar te drejte ? nuk jemi ketu ne pazar te kafsheve dhe nuk eshte forumi fontan deshirash ..po forumi ka rregullat dhe etika e sjelljes se mir eshte obligative ..per ata njerz se ka tru te shendosh kuptohet.e nese te pengon rregullorja je e lir te vazhdosh me tutje pa asnje problem:yeah:

Une kam prb me stafin, qe thyejne rregulloren, dhe ju hudhen ne fyt anetareve .. jo rregullat. Flasin per tolerance e moral, ama jane te paret qe provokojne e stergjaten lart e poshte.

Ti akoma nuk po me kupton se c'fare po te them...por po e trash muhabetin pa lidhje, te kam shpjeguar shume qarte, per te disaten here me lart. Lexo qarte.
 

Aver

VIP
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Ty te vraft zoti zana. Na bone lomsh me ato cica.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Tani i lejme menjane hajgaret dhe flasim seriozisht!

Arfe lexo postimet e fshira ne kosh per te kuptuar situaten! ASKUSH SKA TE DREJTE TE OFENDOJE ASKEND

Zanes ju hoq postimi me epitetin psikopat dhe disa te tjers qe ofendonte Aver dhe Lolin.

Nuk ka nevoje qe kur nje budalla hedh gurin ne lume 10 te mencur ti shkojne mbrapa keshtu qe ky diskutim mbyllet ketu ska ngel Zana te vleresoje punen e stafit!

Nderkohe per Zanen ka nje paralajmerim teper miqesor ose sillu mire dhe respekto anetaret dhe rregulloren ne menyre qe te respektohesh ose ne te kundert shko bej disa pushime te gjata jashte virtualitetit !


Naten e mire te gjitheve!

Kur femra merr pushtetin ne dore, dhe ai momenti ku i merr vendimet per arsye xhelozie..nuk je as e para e fundit :)

Do ikja e lumtur, duke e ditur .. qe te lane me fiksime c*cat e mia.. qe ka tere diten qe i mban ne goje, tani edhe me kercenon. :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Ty te vraft zoti zana. Na bone lomsh me ato cica.

Sygjerim per forumin:

Cuna: Pafshi cica t'bukra n'kete dynja e ne ate dynja ;) e JU

Cupa: Pafshi cfare deshironi vet ju :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Un po i bi me dor i her, sepse kam aspirata me u bo senator.
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Gert ke voton time lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Zanaaaa te jene cicat mia do beja namin per ti mbrojtur :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Zanaaaa te jene cicat mia do beja namin per ti mbrojtur :p

Une ne radhe te pare nuk e kuptoje pse perziheni ju cupat ne ceshtje cicore:lool:

E kishim zgjidhe kete ceshtje ne cunat me nje goje :knick:goje muhabet po mendoje ;)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Zanaaaa te jene cicat mia do beja namin per ti mbrojtur :p

ha ha ... Shih me sy e plas me zemer .. shyqyr qe erdhe ti moj, po strukem pas teje :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Na falni nuk nderhy me :p
Une per mire e shkreta:(

Ku di ti qa eshte mire moj ;)

Per kete pune une e Aver, jo vetem se i mbrojme, por edhe ndonje konsulte aty - ketu, munde ta japim ;)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Ja kshu u bo qimja tra te dashur vogelusha....
Hajt flini gjume e lerjani cicat rehat zanes se kaq sa ja keni majt ne goje zor iu holluan e do i zvogelohen.
lol lol
 

Aver

VIP
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Ku di ti qa eshte mire moj ;)

Per kete pune une e Aver, jo vetem se i mbrojme, por edhe ndonje konsulte aty - ketu, munde ta japim ;)

Averin mos e ngaterroni me cica ju lutem. Nuk jam i ketyre gjerave une. U futa ne kete forum qe te gjeja ndonje recete kuzhine...dhe ja ku perfundova... te cicat.

Por pasi qe ra fjala per cica, doren ne zemer, duhet te them se zana i ka cicat per cdo levdate.

Zoti ja bekoft.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Ja kshu u bo qimja tra te dashur vogelusha....

Shih, kjo shih voglusha na thot :zinxh:

Pa he na veje ne gjume, pa he :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Juve sot ska valium qe ju ve ne gjume lol

Memzi mbaja hapur kur ja hyne ti dhe kokerr :lool:

Ik mi ik se na prishe :zinxh:endrrat ;) :lool:
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

Kush ka verejtje per sheficat ( qoft edhe une)mendon se bon me mire detyren te fus nje lutje per detyre.
S'du te mbroj stafin por e bejn punen sh. mire.

Po nqs bejn ndonje gabim, njerez jane e mosha ben te veten apo jo. Hajde klm:hi:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top