Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Lëvizja Vetëndosje ka shpallur fitoren në Prishtinë duke e shpallur fitues kandidatin e saj Shpend Ahmeti pas mbi 90% të votave të numëruara.

shpend-ahmeti.jpg


Në një konferencë për shtyp, përfaqësues të kësaj partie kanë theksuar se tashmë rezultati është i papërmbysshëm prandaj shpallin fitoren duke faleminderuar të gjithë votuesit.

lajmi..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Sipas VV-së Ahmeti është duke prirë me 3 mijë vota në Prishtinë.Kandidati i Vetëvendosjes në Prishtinë, Shpend Ahmeti nuk ka mund t’i përmbahet gëzimit që është duke prirë në Prishtinë, duke shprehur këtë gëzim me lot.

Sipas VV-së Ahmeti është duke prirë me 3 mijë vota në Prishtinë, transmeton Orainfo.

VV pritet që në ora 22 t’u drejtohet qytetarëve të Prishtinës me një fjalim. //mesazhi
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Urime fitorja VV, eshte dasht me patjeter te ket ni ndryshim.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

hajde gzuar urime perhajr :d :d :d shkoj putini shkoj komunizmi :d
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Urime Vetevendosjes, keq qe nuk fituan dhe ne Prizren...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Vetëvendosje shpall fitoren në Prishtinë

Fitorja e Shpend Ahmetit tregon se populli eshte ngopur me politikat denigruese, korrupsionin dhe mashtrimet qe politikanet e Prishtines ne krye me Isa Mustafen ia kane servuar banoreve te kryeqytetit.

Uroj qe ndryshime te tilla te kete ne te ardhmen edhe neper komunat tjera.
 
Top