• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video Motivuese

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Doja ta hapja kte teme si një hapesire ku mund te motivojme njeri tjetrin atehere kur ndihemi down.
Kshu qe ktu mund te postoni video qe juve vertete ju motivojne, me tekset e tyre ose thjesht me fotot qe permbajne...mund te jene pjese filmash ose pjese fjalimesh etj....vetem qendroni brenda temes dhe mos postoni cdo video qe ju del perpara, sa per te shtu postimet. ;)

Kjo është njera qe une shof per dite kto kohet e fundit...
[video=youtube;JmpW204X-C0]http://www.youtube.com/watch?v=JmpW204X-C0[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

2nd favourite...

 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Motivuese

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Motivuese

[video=youtube;ic4PQ-tnwJw]http://www.youtube.com/watch?v=ic4PQ-tnwJw[/video]

Jeta është si te kercesh nen ritme tango...hapa te lehte ...rembehesh ne dashuri ...zgjedh te mirat ..bukuria është forca e pasionit ..dashuria nuk shprehet vec me fjal apo vepra por dhe me një hap ............
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video MotivueseZheng Guigui, lindi pa gishta në njërën dorë, gjë kjo që e pengonte që në fillim të merrej me pianon. Por, përveç kësaj, ajo kurrë nuk u mposht dhe kurrë nuk u dorëzua, gjithmonë e përballte veten si një… e fuqishme!
Kjo i dha asaj fuqi, që ëndrra e saj të bëhej realitet, duke faktuar se nëse dikush dëshiron diçka shumë, mund ta rrijë, cilado qofshin kushtet dhe rrethanat. Vetëm pak mundim më tepër është i nevojshëm, durim dhe këmbëngulje.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Video Motivuese

Kjo me ka bere te qaj, :S shikojeni me vemendje ....

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Video Motivuese

Kjo me ka pelqyer shume :)

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Video Motivuese

Edhe pse ndoshta ska asgje te vecante ne kete pjese, thjeshte shfryrja e cunit qe tregon me aq vrull me aq zell me aq zemerim cdo gje qe i kalon ne mendje per 3 min
Motivueseee sepse kur sheh një femi aq te vogel te beje cdo gje vetem qe te mos i shuhet kujtimi i te atit te hypen edhe ty ne mendje një pytje
(nese gjera jane te lehta, afer nuk do vlente sh te kerkonim-thote filmi) e ty te vjen automatikisht, e une është mjaftueshem ajo qe po bej per një person qe dua?

Ndoshta nuk është pikerisht ashtu qe ngrihu beje kete beje ate ste sjell humor, ndoshta thjeshte monologu i tij te paralizon nga fuqia qe percjell
por te ben te mendosh.. e kjo s'është pak, te reflektosh mbi ate qe ben o duhet te besh
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Video Motivuese

Dhe ky, miqtë e mi, quhet integritet. E adhuroj këtë ''fjalim'' :)
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

Fantazi..:))) energjia e jetes ,,e endrres,,e vetvetes,,e një fjale,,e një heshtje e mberthyer ne emocionin e pikave te shiut,,qe derdhe neper enderrat dhe mendjen njerzore,,dhe rreshkasin neper trupin e njomsht per ne token e lagesht,,ku mbillen dhe mbijne rreze dielli...dhe ngrohin ,..perhapin aromen e luleve ne shpirtrat njerzor...

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Video Motivuese

Edhe këtë e shoh ndonjëherë për të mos harruar kurrë rëndësinë e familjes.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Video Motivuese

yes, u can

 

Lauri

Anunnak
Titulli: Video Motivuese

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Video Motivuese

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Video Motivuese

e pavdekshme,

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Video Motivuese

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Motivuese

 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Motivuese

[video=youtube;uO_jfEk-adw]http://www.youtube.com/watch?v=uO_jfEk-adw[/video]
 
Top