• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video Nënujore

LoSsT

VIP
Titulli: Video in Apnea

Mbase behet fjale per kete video..., edhe pse amatore eshte e mrekullueshme...
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video in Apnea

[video=youtube;Ylw9OE-39ak]http://www.youtube.com/watch?v=Ylw9OE-39ak[/video]
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Video in Apnea

[video=youtube;-yuLrQ6EPts]http://www.youtube.com/watch?v=-yuLrQ6EPts[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Nënujore

Lum si kta qe din not qe mund ti shijojne kto mrekullira....me duhet deshperimisht te mesoj notin! :)

 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video=youtube;V9KGn-PLMIU]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V9KGn-PLMIU[/video]
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

LosTTo mduket se do i lejm rrogat e veres me kto... A ta shtoj ket kameren GO PRO HD... 299$ ke preventivi me...?

 
Top