• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video Nënujore

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

Ca krize ky tipi...

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

M'duhet kjo ...! GOPRO HD3

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Mos dilni kurre te gjuani vetem.... merrni 1 shoqe me vete.. lool

1239359_551672058231731_439458719_n.jpg
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Rekordmeni i apnese

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Eveniment apnea
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video]http://m.youtube.com/watch?v=OGm7JXQcLhc&feature=em-subs_digest&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DOGm7JXQcLhc%26feature%3 Dem-subs_digest[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video]http://m.youtube.com/watch?v=KZDk39FpSZw&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DKZDk39FpSZw[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Video Nënujore

Po shifja nje dokumentar dje dhe pjese e dokumentarit ishin edhe kto balenat beluga...sa te mira qe jane, ma mberthyen zemren. Ktyre ju pelqen shume ti ledhatosh tek gjuha dhe fillojn te te buzeqeshin pastaj. Jane lozonjare tamam si delfinat... :)

 

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Nje pauz e shkurter shplodhese dhe edukative...!
[video=youtube_share;_P_yZR-VAYI]http://youtu.be/_P_yZR-VAYI[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore


Video fantastike
 

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

Let the party starts

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Video Nënujore

Nje review per action camera...

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Predatori me i shpejte ne uje... peshkaqeni MAKO

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

Nje video mbiujore :)

 
Top