• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video Nënujore

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

Mjeshter...

[video=youtube;-hg9uypAAKo]https://www.youtube.com/watch?v=-hg9uypAAKo[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

[video=youtube;DPFrZ-BDb5c]https://www.youtube.com/watch?v=DPFrZ-BDb5c[/video]
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Video Nënujore

 

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

Per estetike...

 

LoSsT

VIP
Titulli: Video Nënujore

...............................

 

LoSsT

VIP
Emocione pa fryme...

[video=youtube;zSrx-z7mA94]https://www.youtube.com/watch?v=zSrx-z7mA94[/video]
 

Passion

Banned

Kete sport e kam frike.

Kam pare cudi me zhytje te tilla,edhe qene prezent ne diten e varrimit te ketij djaloshi,qe u gjet pas disa ditesh kerkim ne det,i apasionuar ne shkalle extreme per kete sport.
E mbaj mend nga koha kur ish femi duke u rritur. :)


Nga ajo dite e kam frike akoma me shume.
 
Top