• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video popullore!!

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://youtube.com/watch?v=CLuoXbaUy7E]YouTube - Eglantina Toska - aj aj bukuroshe.www.p2palbania.com[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://youtube.com/watch?v=sDa7v6MJHzY&feature=related]YouTube - Dasm Shqiptare - Potpuri me Merita Halili dhe Xeni[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://youtube.com/watch?v=-zzmPNg5drE]YouTube - ROVENA-kush do qe te mare grua.www.p2palbania.com[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://youtube.com/watch?v=wqDnynmi-GQ]YouTube - nErtiLa VrEtO-TuNdE ZeQo[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://youtube.com/watch?v=fuD-WgFyFWw&feature=related]YouTube - Ylli Baka - Fisnik Dem Baba Dem[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
ato kongt Merita me Xenin jon shummmmmmmmmmmmmmm fantazi, lovi shum...

vjollca buqaj:


[ame=http://it.youtube.com/watch?v=7qkAzeVVSUE]YouTube - More djale para bajrakut[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
bylbylat:

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=7v-ZN5Vlmm8]YouTube - Shkurte Fejza, Shyhrete Behluli, Remzie Osmani[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=VPRJwXRwmSA]YouTube - Shkurte Fejza,Shyhrete Behluli,Remzie Osmani potpori !![/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=y5YtpGKuaTI]YouTube - Maya Alickaj - Guri i rende ne vend te vet[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1nsgni0AtFk&feature=related]YouTube - Ylli Baka - Vallja e Hajduteve[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=GzTtNA-aEPo]YouTube - Shyhrete Behluli - Ah Dashni 2008 [ +LYRICS][/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=IJgRfp0-Tlk]YouTube - Shyhrete Behluli - O Me Ty, O Pa Ty[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=M4anjDWFwxU]YouTube - Mahmut Ferati-Loti ne faqe[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=KbtrG8b5HSY]YouTube - Shaqa dhe Mahmuti - Borxhlija i keq 2008[/ame]
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=lkLHKgdvkoI]YouTube - Mahmut - Ferati (2008)[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=fus08u-jVMo]YouTube - Dua t'behem[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=rIx38_6TEN4]YouTube - Shaqir Cervadiku - Albumi Im[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=ldLEcPF4B0k]YouTube - Shyhrete Behluli - Dasma Kosovare *2oo8*[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=vRY3MMDiLsw]YouTube - Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli - 2008 RTV21[/ame]
 
Top