• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Video popullore!!

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=oiwlAqhCJ7Q]YouTube - Shyhrete Behluli-Je ma e mira[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=sVDyXsyQG3A]YouTube - Shyhrete Behluli-Bija o moj bija[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=0r5NNtUEAP4]YouTube - Shyhrethe Behluli - Ah pleqni[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=hqK-x0xY9Kk]YouTube - Shyhrete Behluli - Moj e mira e kesaj mahalle - Argetimi.net[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=L_r0SS0FVqE]YouTube - Shkurte Fejza - Malli[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=JkTmken7IdY]YouTube - Artiola Toska- Vjehrra[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=zM_rCCmsioc]YouTube - Bujar Qamili dhe Artjola Toska - Je e vogel rrumbullak[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=x71hI-McfjA]YouTube - Bujar Qamili -Potpuri Popullore- www.tiranachat.net[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=beubxzr2pJ4]YouTube - Bujar Qamili - Ah Pranvera Pranvera[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=aVle0-RNbF8]YouTube - Poni - Dashuria Labe[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=CY7NBtNsbI0]YouTube - Albanian Folk Song - Kenge Labe[/ame]
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=s7QSXs4gd1c&feature=related]YouTube - Mahmut Ferati - Zemren time do ta dhuroj.[/ame][ame=http://www.youtube.com/watch?v=4aIfvfE86Dk&feature=related]YouTube - Mahmut Ferati - Shyhrete Behluli[/ame]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ooOzHe7UudA&feature=related]YouTube - Poni - Laberi moj laberi[/ame]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=b8iD5KgCCSI&feature=related]YouTube - Maya Alickaj- Nuse do te bej ne gusht[/ame]
o shqiptarka imeeeeeeeeeeee :D
 

*Linda*

Lost out in the desert
M'ka marr malli:(

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bMmcT3UOd78]YouTube - Lulet e Gurbetit[/ame]
 

korcagirl

Antarë
do doja te gjeja kengen e silva gunbardhi me nje grua e kendon,sdi ku ta gje,e kam pare ne video,por dua ta incizoj ne Cd,nqs dikush me thote se ku mund te gjej,thnx so much
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kjo eshte kenga:)

Silva Gunbardhi dhe Paro

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0gs6S6Bis-o]YouTube - Paro & Silva Gunbardhi - Nene E Bije[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=wLSrx32oDyc&feature=related]YouTube - Irini Qirjako - Te Rrapi Ne Mashkullore[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=XoNzG-PD2dk]YouTube - Grupi ''Ali Pashe Tepelena'' - Selam Labi[/ame]
 
Top