• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Videoklipet e preferuara neper Bote

Pe: Videot e preferuara


Tani qe flas me ty o babi , ne duar mbaj fotografine ,bashke me ne eshte dhe mami ,me puth ajo me puth dhe ti :( .....ehhhhhhhhhh
 
Pe: Videot e preferuara

Jo gjithmone me pelqen muzika e tyre (por nese me pelqen atehere eshte muzike sublime) por tekstet e rammstein dhe videot e tyre jane ART me vete.Ja nje nga te preferuarat e mia: Rammstein - Ohne Dich


---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

Tiefe Brunnen muss man graben
wenn man klares Wasser will
Rosenrot oh Rosenrot
Tiefe Wasser sind nicht still

Ne burime te thella duhet te kerkosh
Nese e do ujin e paster
Trendafil i kuq o Trendafil i kuq
Ujrat e ceketa nuk jane kurre te qete....

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Videoklipet e preferuara neper Bote---------- Post added 28-11-11 at 00:49 ---------- Previous post was 27-11-11 at 23:49 ----------

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Videoklipet e preferuara neper Bote

[video=youtube;-imK2NUaltY]http://www.youtube.com/watch?v=-imK2NUaltY[/video]
 

franci1

Antarë i ri
Titulli: Videoklipet e preferuara neper Bote

[video=youtube_share;719gB-qtyUc]http://youtu.be/719gB-qtyUc[/video]
 
Top