• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Videoklipet e preferuara Shqip

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Luteni qe te gjitha videoklipet shqip ti postoni tek kjo teme!

Po filloj une me dy kenget me te fundit te Jehona Sopit dhe Tunes


 
Last edited by a moderator:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Alban Skenderaj-Nje here ne Jete

[video=youtube;dFDW-cS-xwc]http://www.youtube.com/watch?v=dFDW-cS-xwc]YouTube - ALBAN SKENDERAJ - NJE HERE NE JETE[/video]
 
Last edited by a moderator:

Зngjεll

___________
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Lori - Dridhet zemra


Nora Isfrefi - E ke e ke
 
Last edited by a moderator:

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare

Hana Cakuli - Simbol

[video=youtube;FnEEmfi0ctw]http://www.youtube.com/watch?v=FnEEmfi0ctw&feature=related]YouTube - Hana Cakuli[/video]
 
Last edited by a moderator:

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Videoklipet me te reja Shqiptare


Aurela Gaçe ft Dr.Flori Marsel - Origjinale
 
Top