• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vijon numërimi për qarqet e fundit

cent

...Lontano
Vazhdon numerimi per qarqet e fundit qe kane mbetur per te finalizuar rezultatin e zgjedhjeve te 23 qershorit.
Sipas me te dhenave te fundit mesohet se kane mbetur edhe 182 kuti.
Ne oret e para te mengjesit u mesua jo zyrtarisht se ne Tirane koalicioni i majte mori mandatin e 19-te. Nga ana e saj KQZ nuk ka dhene asnje konformim per kete.
Mengjesi e sotem u permbyll edhe numerimi ne Qarkun e Fierit, duke shenuar nje diference te thelle votash. Nderkohe qe ndarja e mandateve ka qene thuajse e qarte qe me heret, 11 per koalicionin e majte dhe 5 mandate per te djathtin.
Te dhenat me te fundit te KQZ jane:
TIRANث
ASHE 55.9%, 241579 vota
APMI 40.8%, 116467 vota
FRD 2.2%, 9477 vota
AK 1.1%, 4610 vota

DURRثS
ASHE 51.5%, 74045 vota
APMI 44.9%, 64668 vota
FRD 3%, 4346 vota
AK 0.6%, 825 vota

LEZHث
ASHE 52.5%, 34363 vota
APMI 46%, 30112 vota
FRD 1.1%, 729 vota
AK 0.3%, 225 vota

Sipas KQZ-se te gjitha qarqet e tjera jane mbyllur. Koalicioni i majte po ashtu pret te konfirmoje gjithashtu edhe nje mandat te 9-te ne qarkun e Elbasanit, ku po vazhdon numerimi.

/Panorama
 
Private conversations
Help Users
    Top