• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vjehrra dhe vjehrri janë më të rinj se unë

81-vjeçarja shokon me historinë e saj dashurore me 35-vjeçarin: Vjehrra dhe vjehrri janë më të rinj se une​


Iris-dhe-Mohammed.jpg

Iris dhe Muhamed


Disa muaj më parë një e moshuar britanike, Iris Jones, 81-vjeçare ka shokuar të gjithë me rrëfimin e saj duke përshkruar aventurat seksuale me të dashurin 46 vite më të ri.


ANGLI– Disa muaj më parë një e moshuar britanike, Iris Jones, 81-vjeçare ka shokuar të gjithë me rrëfimin e saj duke përshkruar aventurat seksuale me të dashurin 46 vite më të ri.

Së fundmi, ajo vendosi të ndërmarrë hapin e saj më të madh të jetës duke u martuar me egjiptianin Mohammed, 35-vjeçar.

81- vjeçarja u ka rrëfyer prezantuesve për martesën e saj dhe për qëndrimin që i mban familja e saj, për shkak se ajo nuk i kishte lajmëruar ata për martesën me Mohammed.

Iris dhe Mohammed
Ajo i ka bërë thirrje Kryeministrit Boris Johnson që ta linte Mohammed të vinte në Mbretërinë e Bashkuar pasi sipas saj ai do të ishte një “pasuri” për ekonominë.

Ata nuk bënë një dasmë tradicionale, por vetëm kanë nënshkruar një letër në arabisht.

Nuk bën asnjë ndryshim. Unë jam më e vjetër se nëna dhe babai i tij, vjehrra dhe vjehrri im janë më të rinj se unë. Dokumenti na u dorëzua, një për Mohamedin dhe një për mua, të gjitha në arabisht, nuk e di se çfarë thotë fare- është shprehur Iris.

Gjithashtu në një intervistë, Mohammed u shpreh për gazetarët se nuk i intereson pasuria e Iris.

“Nuk më intereson se ku jetojmë ose sa e pasur apo e varfër është, unë dua vetëm të jem me Iris”- është shprehur ai.

Në fillim të këtij viti marrëdhënia e tyre u vu në qendër të vëmendjes kur Iris ishte e ftuar në emisionin ITV’s “This Morning” për të diskutuar marrëdhënien e saj me të riun dhe përfundoi duke zbuluar detaje të jetës së tyre seksuale.

(s.s/dosja.al)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
hahahahaha,trashegime shpirtoooo. :p
jeta ka supriza kur gjenden njerez me shije te tilla.
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
E ke parasysh kur kerkohen punetor me eksperienc? Muhamedi paska kerku ekperiencen "divine" 😂
 

jana80

Super Moderator
Nje pasuri per ekonomine e anglise ... eh boris .. boris cpo humbet...
Iris mos u shqeteso cthote letra.. relax ...
 
Private conversations
Help Users
    Top