• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vonesat në numërim, Lleshi: Të pajustifikueshme

WxP

Antarë i Respektuar
Ndërkohë që procesi i numërimit të votave duhet të kishte përfunduar që ditën e djeshme në orën 22:00, ashtu sikurse i premtoi kryetarja e KQZ-së, Lefterie Lleshi, Presidentit të Delegacionit të PE-së ditën e djeshme, KQZ-ja zhvilloi një mbledhje për këtë çështje sot.
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, u shpreh se problemi i vetëm që ka nëpër KZAZ-të, është ai i vonesave në numërim dhe ndërprerja e këtij procesi në disa qendra.
Sipas saj është e pajustifikueshme kjo zvarritje. “Justifikimi i pushimeve po degjeneron, nuk ka arsye. Kodi parashikon numërim të pandërprerë prandaj janë grupet rezervë”, tha ajo.
/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/
 

Attachments

Top