• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni Krijimet e Qershorit!

Votoni Krijimet e Qershorit!

 • I falem qytetit tim

  Votat: 0 0.0%
 • Qyteti rreze bjeshkes...

  Votat: 0 0.0%
 • Kujtime bjeshke!

  Votat: 0 0.0%
 • Mos hesht me!

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  24
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Po behet nami kete muaj, ca ka nddhur?! lol

Nuk kam harruar joo, jam mes dy shkrimeve, kam dhe 2 dite kohe. :D

Didi vota e kesaj caramolina u hoq, thjesht WXP si hiqte dot emrin....nese e sheh jane vetem 4 vota ne ate krijim dhe jo sa realisht eshte numri i antareve.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Didi vota e kesaj caramolina u hoq, thjesht WXP si hiqte dot emrin....nese e sheh jane vetem 4 vota ne ate krijim dhe jo sa realisht eshte numri i antareve.


E pash mbasi kisha postuar, prandaj hoqa edhe pjesen ne lidhje me te. :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Aki kam koh edhe pak te mendoj kujt tja shes voten
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ta dini a... se edhe un votova ! :)


Une do kthej dicka permbys qe votove! :D Weee, thash une ka dicka ky muaji, ska mundesi. lol
 

AleXandra

~NeVertiti~
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Ca behet mo ktej?
Keto krijimet me zero vota kshu do i lini?
He pra ma votoni ,se ska lezet ,japjauni nga nje vote hahahahaa.
 
Redaktimi i fundit:

Element

Anëtar i Respektuar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Une do kthej dicka permbys qe votove! :D Weee, thash une ka dicka ky muaji, ska mundesi. lol

Me siguri nje gotë do e kthejsh permbys :D

Me te vertet kesaj rradhe me pelqeyen shume , e tash na ka mbet me "zbulu" misterin e inspirimit te autoreve :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Dhe un votova👍
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Me siguri nje gotë do e kthejsh permbys :D

Me te vertet kesaj rradhe me pelqeyen shume , e tash na ka mbet me "zbulu" misterin e inspirimit te autoreve :)
Element,duam dhe voten tende atje tek fotomania... Ti ke sy per fotografi prandaj mos nguro
 

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Nje perkujtim per ata qe s'kane votuar, neser ne mengjes mbyllet sondazhi, keshtu qe mos harroni te votoni :)
 

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Asnje vote ekstra, epo kshu eshte kur Didi e le per moment te fundit :p

Ok une te dergoj puthjen per votuesit pas numrit 24, se ua kisha borxh mos i ndaj nga te tjeret :)

Tani do i le rradhen Monit t'i shpalle autoret, sot...ose neser :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Pershendetje te nderuar Krijues !

Edhe ky muaj u finalizua dhe mbi te gjitha me sukses.
Duke ju uruar te gjithe pjesemarresve vetem te mira dhe Pena juaj kurre mos shterofte , po prezantoj te gjithe krijuesit dhe sigurisht edhe fituesin e ketij muaji.

Me shume kenaqesi ju prezantoj fituesin e ketij edicioni ..

Qyteti im- Jana80


Dhe tani te gjithe krijuesit me rradhe :

1.Te perqafoj Qyteti Im! --- Soulmind
2.I falem qytetit tim----Veton
3.Qyteti rreze bjeshkes ----Arfenilla
4.Këngë e Korbit--- Kitrra123
5.Kujtime bjeshke!--- Nevertiti
6.Nje udhetim ne kohe --- Nicktjeter
7.Ky qytet imagjinar ---- Monique
8.I mjeri--- Fly

9.Mos hesht me!--- Abis

Faleminderit te gjitheve dhe ju rikujtoj se kemi muajin Korrik i cili po pret per perkedheljet tuaja .....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Janaaa!

Ti me paske folur aq bukur per qytetin mi :). Bravo, dhe urime!
 
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Auguri Jana.vertete shume shkrim i bukur.nuk e votova sepse kishte mjaftueshem vota,keshtu qe vota ime nuk do bente ndonje ndryshim.por me pelqeu shume edhe shkrimi kesaj kacurrelses pa ditur qe paska qene i saj.
 
Redaktimi i fundit:

Aki

misfit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Urime te gjithe krijuesve, ishit te mrekullueshem kete muaj :)

Pa harruar, urime edhe Monit qe beri nje pune te mrekullueshme ne drejtimin e Konkursit :*
 
Redaktimi i fundit:

Vvetoni

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

I falënderoj të gjithë votuesit e mi. Jeni të mrekullueshëm :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Pershendetje te nderuar Krijues !

Qyteti im- Jana80


Dhe tani te gjithe krijuesit me rradhe :

1.Te perqafoj Qyteti Im! --- Soulmind
2.I falem qytetit tim----Veton
3.Qyteti rreze bjeshkes ----Arfenilla
4.Këngë e Korbit--- Kitrra123
5.Kujtime bjeshke!--- Nevertiti
6.Nje udhetim ne kohe --- Nicktjeter
7.Ky qytet imagjinar ---- Monique
8.I mjeri--- Fly

9.Mos hesht me!--- Abis
10.Syte humbasin nen pikat e shiut---Didi


Faleminderit te gjitheve dhe ju rikujtoj se kemi muajin Korrik i cili po pret per perkedheljet tuaja .....

Jana 80 :buqete::puth:te pergezoje per krijim dhe suksesin :lulet::buqete:

Monique, te pergezoje per zgjedhjen e menyres se shpalljes se fituesit :flumengjyra::flumengjyra:Ai mini clipi qe perccjelle shpalljen e fituesit i kendshem :kapele:Respekt!:kapele:
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Faleminderit te gjithve . Eshte nder te kem fituar kete muaj pasi me te vertet kan qene krijime te mrekullueshme. Nuk doja te ndikoja e me vjen keq qe skam komentuar sa kam dashur pasi te gjitha ishin per vend te pare.
Gezohem qe ne ate copez krijimi trasmetova per disa ate cfar ishte e eshte qyteti im..
Kaloni bukur e nje falenderim edhe per nevertitin qe ka krijuar kete teme e mirembajtur per vite si edhe per Monique e aki per kete muaj e kohen ne vazhdim.
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Jana 80 :buqete::puth:te pergezoje per krijim dhe suksesin :lulet::buqete:

Monique, te pergezoje per zgjedhjen e menyres se shpalljes se fituesit :flumengjyra::flumengjyra:Ai mini clipi qe perccjelle shpalljen e fituesit i kendshem :kapele:Respekt!:kapele:

Kitrra123 paralel kemi udhetuar me dit.. kishe nje krijim te bukur , me ne fund lexova nje krijim tendin .. flm qe na dhe ate mundesi te lexojme si edge flm per urimin
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Jana urime e me fitore tjera
 
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

5,7,9,10 i kisha kuptuar dhe si duket isha e sakte ...

Jana urime dhe frymezime edhe me te bukura me tej! :)
 

AleXandra

~NeVertiti~
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Jana po them publikisht ai krijim ishte vertet i perkryer!
Dhe mendoja qe pas atij krijimi ishte dora e Zhigos,pasi ai ka nje pjalm te tille lidhje,spontaniteti ne shkrime.
Shume po shume urime! :))
Te lumte! :* :*
 

AleXandra

~NeVertiti~
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

I falënderoj të gjithë votuesit e mi. Jeni të mrekullueshëm :)

hahahahahaha, edhe une i bashkohem falenderimit tend,per krijimin tim.
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Urime jana :)

Wow prandaj bere goxha koment ti ngaqe i njohe? Good :)
 
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Komentova per ndjesine qe me linte ne te lexuar dhe e shpreha sic shpreha mendimin tim e per shkrime te tjera!

Pa lidhje komenti :)
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni Krijimet e Qershorit!

Komentova per ndjesine qe me linte ne te lexuar dhe e shpreha sic shpreha mendimin tim e per shkrime te tjera!

Pa lidhje komenti :)

leri llafet e kota, por ndonje krijim do na besh? :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top