• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)


 • Totali i votuesve
  18
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Aman sjellni me te shkurtera here tjeter :p

Nejse, tituj te bukur ne pergjithesi. Perndryshe leni shume per te deshiruar.


Shaka shaka... sa me ja acaru pak nervat, moderatores se temes.

E dyta ndikoj shume te une. Ndjej keqardhje per personin/en... nese nuk eshte ndonje humor i zi, e qe do te doja te ishte.

Dhe e votoj, jo per keqardhje por per menyren e te shprehurit.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Moderatorja ska sjelle teme keshtuqe besoj te gjithe i mirepresin mirepresin kritikat

Ne fund muaj behuni gati per mua :p
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Me 'behuni gati' une pres dicka te madhe. Shpresoj te mos na zhgenjesh.

p.s. e di qe ta shtova presionin. Ky ishte edhe qellimi :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Haha vete zot vete shkop ketu :p

Per kritika jam e dyta ( i pari te prononcohet vete :p)
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

S'jam ketu.

:chh
 

sensuu

sweet
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Ne erresire kush e ka shkruar?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Bukur bukur...do i lexoj te gjitha me qetesi e do votoj me pas :D
 

Kila

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Shumee bukur me pelqyen shume ajo e dyta me dritheroi dhe e votoj.. Histori te tilla bejne te kuptoj sa shume duhet ta duam jeten ... Uroj qe personi te gjeje forcen e duhur per te perballur fatin :qu::qu: Dua shumee te di kush eshte aii /ajo ... Un idhuroj ngrohtesi dhe dashuri nga larg shpresoj ta bej te ndjehet pak me mire ...:qu::qu::qu:
....
Ne fakt krijimi im eshte me i dobti :| ..
 
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

5 me pelqen shume, meriton voten time
 

sensuu

sweet
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

lulet e qershise e ka shkruar Ernest Koliqi
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Nuk e di si funksiono kjo loja qe keni von ketu, por poezia e dyte me pelqeu.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Shkrime shum te bukura me pelqyen kete muaj,jam mes 2 & 5 jan me te veqante sedi cilen ta votoj..kjo e dyta me ate pershkrim qe i ka bo ma kujton dike ne cdo germe qe lexoj...:/
E Pesta ..eshte mrekulli..thjeshte te ben pjese te ati shkrimi kur e lexon.
Me vone do votoj! :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

lulet e qershise e ka shkruar Ernest Koliqi
Une e di qe Koliqi ka shkruar Lulet e molles jo qershise, gjthss kete lulet e qershise ne FV se ka shkruar Koliqi :p

Pse??

Fly edhe mundet kam bere perjashtim per kete muaj :p

Soul muajin e dhjetorit do i fus krijimet me emer :D
Per mom mbaji per vete nese gjete gje :p
jo jo do i bej publike, A na ngacmove publikisht qe ti gjenim?? :p.. Nejse nejse spo them gje, ama poezi kete kohe njera po na zbulon talentin, Ate thirrjen per mendjet e akullta vetem nje anetar shquhet, sidomos enderr e zhgjender,, lool... Po ai paragrafi esht te nje teme e hapur mi :p
Po dhe kujtime rreth vendlindjes e fjalen hulb, e malli per nje teke me gjyshin, vetem njera me kujtohet :p :p... Po dhe ajo e para qe percon thjeshtesi e miresi vetem nje emer me sjell, Ajo e 2-ta me trazoi pak, por I them Averin, nqs eshte anetari qe une mendoj, (dhe une gaboj 0.0001% zakonisht )te mos behet merak se eshte shendoshe e mire vete, ama pse shkruajme dicka sdo te thote qe e kemi personale... :

Nejse, une komentin e kam ne kontekst shakaje dhe nuk ja kam iden emerave jo :p...

VOtova 5-sen, pasi sot i rilexova dhe vertet 5-sa e meriton pasi na beri te udhetojme me vete shkrimin :)
Pa frike i dergoj nje :puth:
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Kjo ne erresire m'pelqeu shume..me qe un skam dergu gja per fT t'keq
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Nuk e di si funksiono kjo loja qe keni von ketu, por poezia e dyte me pelqeu.
Atehere mjafton te votosh te dyten :)

Gjithe anetaret jane shendosh e mire :).

Soullll mbaj ca gjera per vete. Kila seshte e thene :)
 

Marla

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Votoj 2.

Me percolli dhimbjen e personit qe e ka shkruar!
 

sensuu

sweet
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Une e di qe Koliqi ka shkruar Lulet e molles jo qershise, gjthss kete lulet e qershise ne FV se ka shkruar Koliqi :pjo jo do i bej publike, A na ngacmove publikisht qe ti gjenim?? :p.. Nejse nejse spo them gje, ama poezi kete kohe njera po na zbulon talentin, Ate thirrjen per mendjet e akullta vetem nje anetar shquhet, sidomos enderr e zhgjender,, lool... Po ai paragrafi esht te nje teme e hapur mi :p
Po dhe kujtime rreth vendlindjes e fjalen hulb, e malli per nje teke me gjyshin, vetem njera me kujtohet :p :p... Po dhe ajo e para qe percon thjeshtesi e miresi vetem nje emer me sjell, Ajo e 2-ta me trazoi pak, por I them Averin, nqs eshte anetari qe une mendoj, (dhe une gaboj 0.0001% zakonisht )te mos behet merak se eshte shendoshe e mire vete, ama pse shkruajme dicka sdo te thote qe e kemi personale... :

Nejse, une komentin e kam ne kontekst shakaje dhe nuk ja kam iden emerave jo :p...

VOtova 5-sen, pasi sot i rilexova dhe vertet 5-sa e meriton pasi na beri te udhetojme me vete shkrimin :)
Pa frike i dergoj nje :puth:
ndoshta se ka shkruar fjale per fjale..por ka shume ngjashmeri
 

Fly

Larguar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Atehere mjafton te votosh te dyten :)

Gjithe anetaret jane shendosh e mire :).

Soullll mbaj ca gjera per vete. Kila seshte e thene :)
ishalla seshte ber ndonjeri pishman per voten tani :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur. (Mars,Qielli ne dhomen time vs Teme e lire)

Mos aludoni kot. Shkrimi nuk eshte i vjedhur :)

Sensuu sille shkrimin e Koliqit ti dhe i krahasojme :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top