• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Votoni krijimin me te bukur per Qershorin


 • Totali i votuesve
  8
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Me gjith zmr 2
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Ftoj anetaret te lexojne kritikoje de votojne shkrimin qe duan.
Nicktjeter ju do!
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Asnje nuk me pelqen ,por voten e dhashe se sic thote Edi Rama : Ai qe nuk voton ,nuk ka te drejte te flasi ,te ankohet :p Keshtu e bej legjitime edhe kritiken time :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Hajde beni zemren gur e votoni.
Meqe ka sh krijime me dy vota ta dini une do e jap voten me mik.
Madje madje do anej nga krijimet e fundit ato kam me perzemer ( si krijues)
Dhe e bukura eshte se dy shkrime do i le anonim.

Zbavituni!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Kisha ndermewnd te votoja ne darke,por hyra pak vone me sa duket.
Shoh qe sondazhi qenka mbyllur para i ore dicka e tille.
Vota ime shkon per krijimin numer: 3-Prinderit e mi.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Une do te votoja per te paren ....Mall per ju..
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Ankthi im ishte te beja pikerisht te vendosja une kush do fitonte...dhe jo vetem qe ndodhi po ia me 3 krijime te bukura.

Do votoja 2-shin sepse eshte me i lehte nga ana emocionale
Apo te fundit qe me pak fjale shpreh shume.
Por vota ime shkon per votimin nr 3..Prinderit e mi.
Urime kiterr , flm qe u bere serish pjese e ketij konkursi
Besoj se me voten time do jene dakort edhe te tjeret.

Krijimi i pare ..''Malli per ju'' nga princesha (per ate shkoi de vota elektronike le te themi:p)
Krijimi i dyte....Leter per ty....Nga ..''Anonim'' me kerkese te autorit te pjeses nuk do dale emri
Krijimi i 3 dhe fituesi..''Prinderit e mi''...Nga kitra
Krijimi i 4...Gjurmet e heshtura...Nga Nev (flm qe u bere serish pjese e konkursit :*)
Dhe krijimi i fundit...Perqafim nga shpirti...Nga ..''Anonim'' me kerkese te autorit u be edhe kjo gje.


Dua tiu falenderoj te gjithe juve, votuesit, teleshikuesit dhe Vedat Ademin qe na frymezon:p

Bashke shihemi muajin tjeter me nje pershkrim te natyres, vendlindjes..vendbanimit, le te shperthejne ngjyrat:)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Rendsi ka qe e shpreha mendimin tani do jem i gatshem per konkursin tjeter :D
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::kapele::kapele::kapele::kapele:

Keto pret ti? Duartrokitje?:p
Aman u keputeee
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::kapele::kapele::kapele::kapele:

Keto pret ti? Duartrokitje?:p
Aman u keputeee
Rri ca ke dhe nje her qe dua une te bej nje gje me qejf ti do me besh te nderroj mendje lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Ankthi im ishte te beja pikerisht te vendosja une kush do fitonte...dhe jo vetem qe ndodhi po ia me 3 krijime te bukura.

Do votoja 2-shin sepse eshte me i lehte nga ana emocionale
Apo te fundit qe me pak fjale shpreh shume.
Por vota ime shkon per votimin nr 3..Prinderit e mi.
Urime kiterr , flm qe u bere serish pjese e ketij konkursi
Besoj se me voten time do jene dakort edhe te tjeret.

Krijimi i pare ..''Malli per ju'' nga princesha (per ate shkoi de vota elektronike le te themi:p)
Krijimi i dyte....Leter per ty....Nga ..''Anonim'' me kerkese te autorit te pjeses nuk do dale emri
Krijimi i 3 dhe fituesi..''Prinderit e mi''...Nga kitra
Krijimi i 4...Gjurmet e heshtura...Nga Nev (flm qe u bere serish pjese e konkursit :*)
Dhe krijimi i fundit...Perqafim nga shpirti...Nga ..''Anonim'' me kerkese te autorit u be edhe kjo gje.


Dua tiu falenderoj te gjithe juve, votuesit, teleshikuesit dhe Vedat Ademin qe na frymezon:p

Bashke shihemi muajin tjeter me nje pershkrim te natyres, vendlindjes..vendbanimit, le te shperthejne ngjyrat:)
Tani kesaj pune i thone vete ali e vete kadi(sic e ke deklaruar ti vete) se kuptoj kete punen e anonimeve..Ndoshta per disa perfshire dhe ty rendesi ka te lexojme pjeset letrare pak rendesi ka pjesmarresi...Ama ne nje konkurs merret pjese me emer jo me anonime :D.. une isha sh kurioze pikerisht per ato 2 shkrime pasi sme duken duar te njohura :mad::mad:


Nejse sic e kam zakon ku luaj me veten a i gjej dot emrat apo jo, dua te hedh nje emer per numrin 2- qe kur e lexova kisha nje parandjenje qe eshte Malsi.. Te fundit s'ja kam iden.. POr nqs eshte Malsi me verte dua ta pergezoj pasi ai shpesh thote se nuk ja thote sh per krijimtari letrare...po tkisha 2 vota do votoja 2 shin :D.. Si dhe urime fituesit!

p.s. Mals nqs je ti me thuaj po me reputacion :p..
 
Last edited:

Aver

VIP
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Do te ndahet medalja ne tri pjese tani?

Me mire ta shisni dhe ti ndani leket ne tri pjese.

Do ta bleja une.. pasi qe kshu me mund veshtire qe do ta fitoj ndonje medalje ne kete konkurs.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Shume urime Kiterr..!!

Aver gjithandej po hap ide korrupsioni..:p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Tani kesaj pune i thone vete ali e vete kadi(sic e ke deklaruar ti vete) se kuptoj kete punen e anonimeve..Ndoshta per disa perfshire dhe ty rendesi ka te lexojme pjeset letrare pak rendesi ka pjesmarresi...Ama ne nje konkurs merret pjese me emer jo me anonime :D.. une isha sh kurioze pikerisht per ato 2 shkrime pasi sme duken duar te njohura :mad::mad:


Nejse sic e kam zakon ku luaj me veten a i gjej dot emrat apo jo, dua te hedh nje emer per numrin 2- qe kur e lexova kisha nje parandjenje qe eshte Malsi.. Te fundit s'ja kam iden.. POr nqs eshte Malsi me verte dua ta pergezoj pasi ai shpesh thote se nuk ja thote sh per krijimtari letrare...po tkisha 2 vota do votoja 2 shin :D.. Si dhe urime fituesit!

p.s. Mals nqs je ti me thuaj po me reputacion :p..
Ku paskam konkuruar une dhe se ditkam as vet ?
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni krijimin me te bukur per Qershorin

Tani kesaj pune i thone vete ali e vete kadi(sic e ke deklaruar ti vete) se kuptoj kete punen e anonimeve..Ndoshta per disa perfshire dhe ty rendesi ka te lexojme pjeset letrare pak rendesi ka pjesmarresi...Ama ne nje konkurs merret pjese me emer jo me anonime :D.. une isha sh kurioze pikerisht per ato 2 shkrime pasi sme duken duar te njohura :mad::mad:


Nejse sic e kam zakon ku luaj me veten a i gjej dot emrat apo jo, dua te hedh nje emer per numrin 2- qe kur e lexova kisha nje parandjenje qe eshte Malsi.. Te fundit s'ja kam iden.. POr nqs eshte Malsi me verte dua ta pergezoj pasi ai shpesh thote se nuk ja thote sh per krijimtari letrare...po tkisha 2 vota do votoja 2 shin :D.. Si dhe urime fituesit!

p.s. Mals nqs je ti me thuaj po me reputacion :p..
Parandjenje pse Malsi vuri like:p

Mua me mjafton qe ata qeme dergojne krijimet te jene te kenaqur na rezultati.
Krijime kisha edhe vetem 3 muajin e kaluar, ndaj sperben problem ajo....

Tani thenja ime eshte vete zot vete shkop.....por klienti (krijuesi pra) ka gjithnje te drejte :)

Xoxo
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top