• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni stafistin më të mirë të vitit 2013

Votoni stafistin më të mirë të vitit 2013

 • PiNkY

  Votat: 3 4.4%
 • Sweetie

  Votat: 9 13.2%
 • Didi

  Votat: 4 5.9%
 • Cent

  Votat: 5 7.4%
 • Loverboy

  Votat: 1 1.5%
 • sweetzzinna

  Votat: 5 7.4%
 • evi3

  Votat: 6 8.8%
 • Love

  Votat: 18 26.5%
 • Soulmind

  Votat: 4 5.9%
 • WxP

  Votat: 9 13.2%
 • Angel_Devil

  Votat: 1 1.5%
 • BoOoMBaStiCk

  Votat: 0 0.0%
 • Tuana

  Votat: 1 1.5%
 • ida angel

  Votat: 1 1.5%
 • BeniT

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 1.5%

 • Totali i votuesve
  68
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: Votoni stafistin më të mirë të vitit 2013

Urime për fitoren, është pak si çmim perderisa ndani kohen tuaj për të qenë pjesë e forumit dhe për të mbajtur ketë forum në një nivel tjetër nga forumet tjera diskutuese:)

-V-
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Mosha
31
Vendndodhja
Prishtinë/Republic Of Kosova...
Titulli: Votoni stafistin më të mirë të vitit 2013

Faleminderit të gjithë për votat dhe besimin tuaj në punën tonë.. Gjithmonë do jemi pranë jush aq sa kohë të jemi në këtë forum për më të mirën tuaj.. ashtu si e kemi bërë gjithmonë..

WxP i ke qarë .. si gjithmonë punë të mirë ..

Ado, ty do të japim mendjaljen e: anëtarit grindavec, si ai grindaveci tek borëbardha dhe 7 xhuxhat origjinal si ai je :p

hahahah jo mi goce se nuk u grinda me askend , une nuk te kam votu ty :p keshtu qe per mua se meriton haha . hajt urime

Staff ma te mire se WxP asnjeri sjeni ca te bejme , vetem se disa gabime i ka bo ai sepse ka fut gjethkend mod. dhe s.mod spo flas per ty.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Votoni stafistin më të mirë të vitit 2013

Urime Love ke fitu nji mulineks :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top