• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vozitje Extreme -Qesharake

Ghost

Anëtar i Nderuar
Disa Video pak extreme pak humoristike ....

Drift King!
Funny Stupid Woman Car Crash Accident oil station
99 ford ranger baja
 
Last edited by a moderator:

Ghost

Anëtar i Nderuar
E Angel Devil-i eshte i fasionuar pas makinav extrme t`shpejta ... etc etc ai mund te postoj ndonje video qe vertet eshte Extreme :D
 
Top