• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vrasja e parukieres në Lezhë

Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Ohuha thuaj...pse s'me cudit asgje mua,se mire nga meshkujt gje tjeter s'prisja te lexoja por kur edhe femrat mbeshtesin kete mentalitet te qelbur qe kundermon kush e di sa shekuj ,kjo po qe eshte per te ardhur keq..!
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Ohuha thuaj...pse s'me cudit asgje mua,se mire nga meshkujt gje tjeter s'prisja te lexoja por kur edhe femrat mbeshtesin kete mentalitet te qelbur qe kundermon kush e di sa shekuj ,kjo po qe eshte per te ardhur keq..!
Pse gje e mire te duket ty te kesh burr e femije e te mbash e dashnor? E mbi te gjitha ky qenka ndier xheloz se kjo kishte zen tjeter..
Mir me ja bere cmimin kane paguar te dy, njera ha dhe tjetri burg!
Me dhimbset ai femije! Familja e saj se ne qytete te vogla vret mentaliteti....
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Jo me larg se dje lexova nje femer ne temen jug veri .... Asaj i pelqente sesi flirtonin verioret ne sensin egzakt te fjales e eksitonin shum...epo ja qe verioret flirtojne me zemer e po me zemer ta marrin jeten :)... imagjino te jesh dhe bisht perdredhur se sa te sigurt e ke vdekjen :)
:funny::funny:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Sa gallate jeni ju te forumit

Sa nerva keni dhe ju qe rrini i masturboni ne keto tema lol
 
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Pse gje e mire te duket ty te kesh burr e femije e te mbash e dashnor? E mbi te gjitha ky qenka ndier xheloz se kjo kishte zen tjeter..
Mir me ja bere cmimin kane paguar te dy, njera ha dhe tjetri burg!
Me dhimbset ai femije! Familja e saj se ne qytete te vogla vret mentaliteti....
Edhe mire e beri qe e vrau se sja jepte "pjeshken" atij me,por zgjodhi dike tjeter lol sorry e :p
Arlea pavaresisht arsyeve xhan po flasim per nje jete,ku askush ska te drejten ta marr ate se "keshtu i pelqen"
Nuk e di si arrini te justifikoni vrasjen si koncept,mendo pak sa meshkuj tradhetojne grate e tyre aty jashte perdite...sa? Mos duhej valle ne si femra ta kishim shfarros fare si gjini!?
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Shumè turp per tè dy tè dashuruarit e njè kohe.
Me keq per vrasesin se ajo nk.donte mè atè lidhje.
Ta shikojmè nè njè tjr. kèndveshtrimi d/nori i kurseu njè akt tè denueshem burrit siç èshtè zakon nè Veri.
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Shumè turp per tè dy tè dashuruarit e njè kohe.
Me keq per vrasesin se ajo nk.donte mè atè lidhje.
Ta shikojmè nè njè tjr. kèndveshtrimi d/nori i kurseu njè akt tè denueshem burrit siç èshtè zakon nè Veri.
E krehu mire e mire nga leket ajo ate..edhe sallonin me ndihmen e tij e kishte hapur..pastaj i tha:nuk te dua me.i kishte fut dhe ofendime..pastaj pse e vrau
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

E krehu mire e mire nga leket ajo ate..edhe sallonin me ndihmen e tij e kishte hapur..pastaj i tha:nuk te dua me.i kishte fut dhe ofendime..pastaj pse e vrau
Ku i di ti keto se per çf.ke shkruar nk.kishte punè krehje e qethje.
Pastaj atè profesion kishtè tè pres leshra :)
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

E krehu mire e mire nga leket ajo ate..edhe sallonin me ndihmen e tij e kishte hapur..pastaj i tha:nuk te dua me.i kishte fut dhe ofendime..pastaj pse e vrau
Edhe edhe edhe?
Tia mbyllte dyqanin nese kishte shpenzu paret dhe ta qiste ne rruge!
Seriozisht i ke ti kto?
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Edhe edhe edhe?
Tia mbyllte dyqanin nese kishte shpenzu paret dhe ta qiste ne rruge!
Seriozisht i ke ti kto?
Edhe edhe ti mendon se ai ne ate gjendje psikologjike qe ka qene do mendonte kaq ftoht?
Une them joo.
nuk mbeshtes vrasesin,por ama ama ajo ka provokuar situaten te arrinte deri aty.mendimi im.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Edhe edhe ti mendon se ai ne ate gjendje psikologjike qe ka qene do mendonte kaq ftoht?
Une them joo.
nuk mbeshtes vrasesin,por ama ama ajo ka provokuar situaten te arrinte deri aty.mendimi im.
abis shto edhe ato denuncimet e saj :)
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Edhe edhe ti mendon se ai ne ate gjendje psikologjike qe ka qene do mendonte kaq ftoht?
Une them joo.
nuk mbeshtes vrasesin,por ama ama ajo ka provokuar situaten te arrinte deri aty.mendimi im.
jo ti nuk e mbeshtet ,por justifikon veprimin :)

apo sje ne gjendje te kuptosh cpo thua?
per aq kohe sa themi, e provokoi, e acaroi etj etj ...te gjitha keto jane justifikime pikerisht per te thene se nese ajo do ishte sjelle ndryshe do ishte gjalle.
Pra hamendesojme , kur jemi para nje fakti e ska vend me per asnje lloj aludimi!


Pastaj nje gje me habit....armen ku dhe pse e kish ky?
A mos kemi te bejme me nje vrasje me paramendim?
Se nese ti shkon me idene te rregullosh ne situate, ath arma per cfare nevojitet?
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Mos u zini se paska dal tjeter prononcim, bie posht vrasja e pasionit dhe dyshohet per nje konflikt te gjere familjar midis kesaj dhe ortakes se saj... qenka e thell puna ;)
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Edhe tani filloni edhe vareni ate mikun me gjethe fiku....dhe dilni ne mbrojtje te gjynafqares.... nahhhh
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Vrasja eshte normale por ajo tjetra qe I fut thiken pasi e lidh per peme eshte hata lol
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

I zgjidhem hallet tona ne ...e ec te sqarojme hallet e kesajt ncnncn!
E ben me dashnor tjetren direkt WTF~~~~!!!!!!!!!!!
:S :S
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Cfare fjalori eshte perdorur ketu.
Nuk kam cfare te shtoj,i keni thene ju te gjitha ....
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

I zgjidhem hallet tona ne ...e ec te sqarojme hallet e kesajt ncnncn!
E ben me dashnor tjetren direkt WTF~~~~!!!!!!!!!!!
:S :S
nuk ishte problemi pse e bene , se se beme ne, por justifikimi qe i behet nje krimineli ...gjoja per te kamufluar vrerin qe kemi brenda nesh..
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

nuk ishte problemi pse e bene , se se beme ne, por justifikimi qe i behet nje krimineli ...gjoja per te kamufluar vrerin qe kemi brenda nesh..
Po praa mon.por ne nje qytet aq te vogel ky lloj mentaliteti i vret familjen...Direkt pse vritet nje femer nga nje mashkull ESHTE DASHNORJA E TIJ???!!1 PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Mentalitet per tu hedhur ne plehraa
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

po pse ti kujton se vetem neper provinca eshte ky mentalitet...jo mi goc jo e ke edhe ne mes te Tiranes e qytetet e medhaja...

Po te jete puna per te anatemuar zgjedhjet e dikujt ne, nona jemi! Te gjithe ne kembe ..per ti cjerre maskat ketyre lavireve ...lol
 
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

E lexova ne nje faqe portali qe keta s'kishin fare lidhje sic ishte thene fillimisht,por prap s'ndryshon gje.
Ore vrasja mbetet vrasje e nuk e justifikon ate asgje sido qe te kete ndodh,per cfaredo arsye...nuk po flasim per nje kafshe qe edhe aty te dridhet dora kur e ben,po flasim per jeten e nje njeriu e vleren qe i jepni asaj...dmth kush jeni juve qe i vini gjerat ne nje peshore e vendosni nese dikush e meriton te ekzekutohet apo jo!?
Se kuptoj kete logjike fare drejt me thene!
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

po pse ti kujton se vetem neper provinca eshte ky mentalitet...jo mi goc jo e ke edhe ne mes te Tiranes e qytetet e medhaja...

Po te jete puna per te anatemuar zgjedhjet e dikujt ne, nona jemi! Te gjithe ne kembe ..per ti cjerre maskat ketyre lavireve ...lol
Ehhhhh...zakonisht degjoja nje shprehje te vjeter nga gjyshi ime.
Ne me shume ndjem gezim kur i ngordh vici komshiut sesa kur na pjell ne lopa vicin ;)
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

E lexova ne nje faqe portali qe keta s'kishin fare lidhje sic ishte thene fillimisht,por prap s'ndryshon gje.
Ore vrasja mbetet vrasje e nuk e justifikon ate asgje sido qe te kete ndodh,per cfaredo arsye...nuk po flasim per nje kafshe qe edhe aty te dridhet dora kur e ben,po flasim per jeten e nje njeriu e vleren qe i jepni asaj...dmth kush jeni juve qe i vini gjerat ne nje peshore e vendosni nese dikush e meriton te ekzekutohet apo jo!?
Se kuptoj kete logjike fare drejt me thene!
Ne thjesht menduam rastin sic na u dha....
Dhe secilin prej nesh e vret fakti ose e ben te flase e mendon per normat brenda nje familje...
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Ne thjesht menduam rastin sic na u dha....
Dhe secilin prej nesh e vret fakti ose e ben te flase e mendon per normat brenda nje familje...
Po normat brenda familjes se gjithkujt, por jo te ngrihesh e te gjykosh zgjedhjet e atij personi.
Ato ka kush i gjykon...familja saj!
Ne duam normat tek te tjeret, tonat i ndritem!

Si eshte ajo shprehja, shih cte kap pragu....!
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

EHHHhhhh.... tashi Mir se erdhe ne Tiron :p:p
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Po normale qe ka dhe ne vendje te tjera, por ne Shqiperi s'ka dite mos te degjosh per vrasje qe kryen per motive banale. Nje vend kaq i vogel qe prodhon kaq shum psikopeter!
Mos valle ti e ke te shkruar ne ball se vetem "psikopeter" do prodhoc?!!!

Thuaj me mire qe aty nuk prodhohet asgje dhe je ne rregull, se ashtu si u shpreve atehere s'e kane fajin psikopeterit por p**** qe i prodhon!...
 
Last edited:

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Vrasja eshte normale por ajo tjetra qe I fut thiken pasi e lidh per peme eshte hata lol
kjo pytje shkon per kauzen femerore :p hhahahahahha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Aty ku perfundojne dashurite gjithmone fillojne betejat por jo cdo beteje munde te jete fitimtare madje shume prej tyre munde te jene tragjike.
RIP per parukieren.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Rri Jana se qenka tjeter muhabeti,dhe ne paskemi grire kot :p
hahahaha ska gje po he... tham te tonen e bem pak zhurme e hyme ne klasifikime :)
 
Top