• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vrasja e parukieres në Lezhë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Un nuk i kuptoj disa njerz si mundohen te bejn jete till! nese nuk funksionon nje lidhje pamvarsisht sa femij ke ne mes, me mir ndarja dhe cdo gje te filloj per se mbari se gjith jeten me zhurme dhe probleme...
 
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë


Pasi ka pranuar se e vrau ai parukieren, Etleva Ndoka, autori Alfred Nikolli nuk është mjaftuar me kaq.

Ai ka kërcënuar edhe familjarët e saj. Në një përballje me ta në korridoret e drejtorisë së Policisë së Lezhës, autori Alfred Nikolli ka kërcënuar familjarët e Etleva Ndojit se nuk është penduar për atë që ka bërë. “Mirë jua bëra dhe do t’jua bëj prapë!”, ka thënë ai, raporton “News 24”.

Ky reagim i autorit ka bërë që Policia e Lezhës të marrë masa duke mbajtur në izolim. “News24” ka zbuluar edhe se çfarë 31-vjeçari, Alfred Nikolli ka deklaruar gjatë marrjes në pyetje policia e Lezhës. Sipas bluve autori ka qenë ka qenë tepër konfuz dhe ka ndryshuar disa herë dëshminë.

Ai ka pranuar se kishte një lidhje intime me 28-vjeçaren Etleva Ndokën, nënë e një fëmije, të cilën e vrau duke e ekzekutuar me plumb në kokë brenda parukerisë, të cilën thotë se ia bleu vetë. “Unë ja bëra parukerinë dhe ajo nuk mund të braktiste, ndaj dhe e vrava”, mësohet të jetë shprehur 31 vjeçari.Ora info
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Vrasja e parukieres në Lezhë

Gjer te thote ky variantin e vertet...une them ta leme rehat te shkreten!
 
Top