• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Web shum....te pasura...

Nur

Antar Aktiv


:::::::MJEKثSIA PROFETIKE:::::::::::
Salaat Time - Islamic Software, Audio Lectures and Daily Email
LogonStudio Vista - Free software downloads and reviews - CNET Download.com
Fatiha, Fatiha Suresi, Fatiha oku, Fatiha dinle, sure, sأ¼re, Fatiha suresi oku, kuran, kuran oku, kuran dinle, kurani kerim, kerim, kuran kerim / TأœRKأ‡E KURAN-I KERؤ°M Dؤ°YANET MEALؤ° / KURAN.Gen.Tr, Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, kuranikerim, Qura ketu keni kuranin ne shum gjuh edhe shqip
Qibla Locator ketu mundeni ta gjeni drejtimin e kibles(qabes) Sa Km&Mile nga gjdo vend i botes
HealthyMuslim.Com | Better Health, Better Living mbi shendetin
Aswat Al-Islam.net (www.aswatalislam.net) ketu keni kuran nga 270 hafeza botror axhmi meshary ghamadi basit.... me eminent mbi 1000 ilahi Tv Islame Taravit ne Meke Medine Dokumentar etj.. Audio&Video falas per shkarkim
IslamicFinder: Accurate Prayer Times, Athan (Azan), Mosques (Masjids), Islamic Center, Muslim Owned Businesses, Hijri Calendar, Islamic Directory worldwide. shkarko ezanin ne pc e juaj gjeje kohen e faljes se namazit per 6 milijona qytet ne bot ka foto etj etj ...
Quran Explorer kurani me recitim lexim perkthim ne shum gjuh anglisht frengjisht gjermanisht turqisht .. nga recitues te njohur meshary ghamadi basit axhmi..
www.quran.nu kurani ne 45 gjuh botrore
3D Mekanlar shkarkoni Meken Medinin varezat e deshmoreve shehidave disa xhami ne turqi... si te ishit mbrenda ne tre dimenzional me mundsi para mbrapa posht lart djathtas majtas me kualitet te lart te fotos/ve
Listen to Quran Online ketu keni kuranin me titrim shqip edhe ne disa gjuh tjera me recitim nga hafeza eminet
www.ibadallah.net - Libra ISLAME mbi 100 libra falas per shkarkim
Kur'ani Fisnik - përkthimi në gjuhën shqipe mbi 100 libra falas per shkarkim e keni kuranin nga 4 perkthyesit
Specified channel not found on WorldTV.com ketu Tv islame keni kuran,ders,ligjerata,emituesi me i mir i hafezave clirimi i spanjes fil i animuar disa mrekulli, papagalli duke ju dhan selam ju thot habibi ju kendon kuran etj... interesante shikim te kendshem
:::::::MJEKثSIA PROFETIKE::::::::::: ketu keni mbi mjeksin e profeteve ka disa sherime ilaqe(BARNA)

http://www.salaattime.com/edhe nje web per shkarkimin eezanit per pc e juaj etj ..

::Kalamullah.Com:: ketu keni libra filma kuran etj ...

A2Youth.com - The Youth's Islamic Resource keni libra per 58 shoket e pejgaberit hasabet per 20 pejgamber mbi jeten e tyre (sira) 12 grat e pejgamberit 4 halifet e drejt Ebu Bekrin,Omerin,Othmanin,Aliun r.a
www.bibladhekurani.com
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: web shum....te pasura...

Nur, ketu nuk eshte vendi adekuat te reklamohen websites vllaqko:)
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: web shum....te pasura...

Tema spostohet tek links te ndryshme ..
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Titulli: web shum....te pasura...

Nur, ketu nuk eshte vendi adekuat te reklamohen websites vllaqko:)

=i pershtatshem.

ps. kam lexuar goxha artikuj qe e perfshijne kete fjale te huaj, dhe e kane gaibm. Fjala ne shqip egziston, ruani gjuhen shqipe sa te mundni.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: web shum....te pasura...

=i pershtatshem.

ps. kam lexuar goxha artikuj qe e perfshijne kete fjale te huaj, dhe e kane gaibm. Fjala ne shqip egziston, ruani gjuhen shqipe sa te mundni.

Flm, edhe ti poashtu mundohu ta ruash gjuhen shqipe
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Titulli: web shum....te pasura...

Flm, edhe ti poashtu mundohu ta ruash gjuhen shqipe

artikuj = artikull, por shumes?

Nqs ka ndonje fjale tjeter me shqip per te njejtin kuptim, atehere thuama.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: web shum....te pasura...

Po ekzsiton. Artikull do t'thote "shkrim". Qofte ai shkrim me ndonje permbajtje shkencore apo publicistike, e qe trajton nje ceshtje te caktuar, pastaj botohet dikund.
 

alfonci

Veri investigatio

krutonja

Anëtar Aktiv
Titulli: web shum....te pasura...

Po ekzsiton. Artikull do t'thote "shkrim". Qofte ai shkrim me ndonje permbajtje shkencore apo publicistike, e qe trajton nje ceshtje te caktuar, pastaj botohet dikund.

Ohhh!!!!!! Shkrim eshte artikulli, eseja, hartimi, novela, romani, enciklopedia...etj. etj. Ti seriozisht e ke, apo u kunderpergjigje se u preke ne seder? Une se thashe me te keq. :konfuz:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: web shum....te pasura...

Jo moj, perse te prekem haha :D Une i pranoj keshillat, andaj te thash FLM, por aty per aty me ra ne sy fjala "artikuj", dhe te keshillova ne te njejten kohe lool. Mos u prek as ti :D

T'pershendes, ika tani, naten =)
 
Private conversations
Help Users
    Top