• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Webber vs Hamilton

ervin80

Antar Aktiv
Mosha
39
Vendndodhja
Tiranë
Mark Webber në 6 xhirot e provave zyrtare mund Lewis Hamilton, skuadra e të cilit performoi në provat e lira.
Pritet një revalitet mes makinës Dem dhe asaj Anglo-Gjermane Mclaren! Sondazhet flasin për Lewis Hamilton i cili niset nga vendi i dytë sot, duke kontribuar në formën e sanduiçit për 3 makinat e para: 1st Webber 2nd Hamilton 3nd Vettel.
 
Top