• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Welcome.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Welcome.

Ku u zhduk staffi admin i fv-se?
Pse del vetem stafi chatit?

Nuk e di pse eshte zhdukur staffi admin, tani del dhe atje i njeti nenforum si i chatit
http://www.forumivirtual.com/stafi-admin/

Mbase eshte bere ngatresa sepse i keni vene te njejtin emer.
 
Redaktimi i fundit:

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Welcome.

un nuk mund te shikoj dot linkun qe ke hedhur i sweetzinna se me thot qe skam te drejte aty kshuqe duhet te jet ne rregull
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Welcome.

Problemi u rregullua për ne ..
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
Titulli: Welcome.

Love, one flower for you from me :byepushime:
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
Titulli: Welcome.

Ej o i shajtem ai qe ve rregulla per femrat ne staff...
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
Titulli: Welcome.

sweetzzinna, zbrit oj goc nga aty se na more ment.... :cek:
 

Network

Antar Aktiv
Titulli: Welcome.

Network, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

kjo mdel mu kur du te shof staffin
 

Network

Antar Aktiv
Titulli: Welcome.

test test test test test pse del mesazhi jot eshte i shkurter mer ;/
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Welcome.

Hahaha sa kam qesh, o armagedon tre here ke shkrujt e sta futi asnjeri ne portokall hahaha :p

Shyqyr qe u rregullu roblemi amon se qe tu ngel fv pa staf adm :p

O Tono hahaha lol je tu mledh pulat me test test test :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Welcome.

Love, one flower for you from me :byepushime:
Të përqafoj :) ..

Ika se mos i bie ndonjërit infrakt që kemi postuar :D..

Si ju ëraund .. :hug:
 

alfa-5

Anëtar i ri
Titulli: Welcome.

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :)
 

AlbTeam

Antar Aktiv
Titulli: Welcome.

ome me kishit lon per jashta mua .. mkishit myll deren apo harrut ju qe kam cels kopil lol futem prap :) persh gjithve :yeah:
 
Top