• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Well hellooooo

Status
E mbyllur për postime të tjera.
M

Morfina

Shumë mirë që erdhe. A jeni mirë? اka ki mu ba kur të rritësh?
Shue mire jam faleminderit, si jeni ju si ja kaloni? Shendeti mire?

Sikur tu rrisja e nja 5cm me shume sdo ishte keq :p .
 
Last edited by a moderator:

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Destiny dil qe ktu se vajti tema 4 faqe me, laj e lidh Sulejmonin

Hajt se i vura kycin
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top