• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
T'shkojme pak sipas Facebook :p T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

Une psh e kam :

Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E thyer eshe nje pjese e se ciles un jam.Per te me dashuruar duhet te me pranosh ashtu sic jam..
Duhet te dashurosh ato copza te mia..
Te cilat ti nuk i kupton.
 

Tiku

Leri Minat...
Staf në FV.AL
Tek kopshi i shtepise kam nje derro shezlong dhe vec aty gjej ate 5 minutshin e qetesise absolute.. edhe tani aty do doja te isha.
 

Hera

Moderatorë
Në fund të fundit, çdo grua është e pasionuar.
Mjafton të takojë njeriun e duhur, me të cilin të harrojë çfarë është turpi.
 

Ledia

✋✋✋✋
Nga flakët e mia...

Do më kujtosh sa herë do t'marri malli
Do të ndjesh zjarr për ti parë sytë e mi
Ndër mijëra fytyra në rrugë do më kërkosh
Vall do mundesh të më kthesh përsëri?

Përbuze ndjenjat qe ti dha kjo zemër
E flakë më dogje shpirtin, pa mëshirë
Lëndohem sa herë dëgjoj tëndin emër
Kujtoj ditën kur ike, pa lamtumirë...

Dashuri të zjarrtë të dhurova çdo ditë
Ti ike me frikën mos nga ai zjarr përvëloheshe
Kurrë nuk arrite të kuptosh se nga flakët e mia
Asnjëherë s'do digjeshe, veç do ngroheshe...

E.H
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pushteti dhe udheheqja nuk vijne nga larte por nga brenda. Nese te vje nga larte nuk je gje tjeter pos nje zarfe pa adrese siper.
 

Hera

Moderatorë
-Po ti , cfar kerkon vertet prej tij ?

-Asgje . Kjo eshte me e bukura : nuk dua asgje.

-Domethene . . .Nuk do te jesh me ate?!

-Une jam me te !

-Ah . . .Ok , nje nate , nje pasdite , por kjo nuk mund te quhet lidhje . . .

-Ashtu ?! Une mendoj se po .

-He pra , me kuptove se c'dua te them ?!

-Jo ... Ti nuk do te me kuptosh mua ! Me gjithe kete ankth e deshire pee ti shtrenguar e kufizuar raportet , per tu dhen se sben nje emer gjerave . . .
Ai edhe une thjesht JEMI . Ndajm se bashku kohen , e gjat kohes qe jemi bashk ndihemi mire , pa filtra , pa shtirje . . . e nuk eshte qeshtje vetem seksi. . . Ne flasim , qeshim , perballemi . Ne JEMI , pike .

-Ehe ... E pastaj ?!

-Pastaj cfar ?!

-Ai iken dhe ti mbetesh vetem .

-E ke gabim , nuk ndihem vetem . Ndihem plot jete , keshtu ndihem kur ai iken . . .

-Amaannn , se me mbushe mendjen ! Ti as nuk e di se kur do ta takosh serish. . . Nese do ta takosh !

-Ai eshte i mencur .

- ??!

-Vetem nje budalla nuk kthehet serish atje ku eshte ndjer mire ! Me kupton ?!
Ka shpirtra qe kur e takojne njeri tjetrin ndihen si ne shtepi , kaq e veshtire eshte per tu kuptuar kjo ?!

-Per mua eshte apsurde , krejt e paktuptimt !!!

-Tamam . . . eshte gjeja me pabesueshmerisht e pakuptimt qe kam jetuar ndonjehere . . .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top