• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Frank

Mode ON Anti-KÇK
Kur ngaterrohesh shpesh me gjerat qe ben do te thote se truri fillon e zhvendoset disa te qindat e mm me poshte drejt qafes.
Rastet me te renda si psh kur s'di çfare ben specialisti thote qe truri ka filluar te rreshkase me cm drejt shtylles kurrizore.
Keshilla nga Filozofi: Mos e vrit mendjen se ka e me keq!
Keshilla nga Mjeku: Terhiqu sa je ne kohe!
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qesha, por thanë: - "BËHU MË I MATUR!"
Qava, por thanë: - "BUZËQESH!"
Buzëqesha, por thanë: -"E KA PËR SY E FAQE!"
U vrenjta, por thanë: - "U ZBULUA AJO QË KA FSHEHUR!"
Heshta, por thanë: - "PËRTON TË FLASË!"
Fola, por thanë: - "FLET SHUMË!"
U bëra i butë, por thanë: - "PUNË FRIKACAKU, SIKUR TË GUXONTE DO TË HAKMERREJ!"
U bëra i guximshëm, por thanë: - “I MARRË, SIKUR TË KISHTE URTËSI NUK DO TË MERRTE KËTË GUXIM!"
Nëse u them "jo" thonë: - "KY ËSHTË I VEÇANTË!"
Nëse u them "po" thonë: - "KY ËSHTË ME ÇDONJËRIN!"

U binda se, sado që të dëshiroj t'i kënaq njerzit, patjetër që do të flitet keq për mua.

[Halid El Utejbi]
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
sonte ika te shikoja nje moster fotografishe mbi emigrimin.. zbarkimin .. kjo fotoja me terhoqi vemendjen me beri mishin pucrra pucrra... sa shume qe flet ..sa shume!
nje litar qe ngjan sikur po i shpeton nga uji ne te vertet eshte ai qe po i lidh e po i ben skllever te kesaj epoke... te gjoret ato qe ju duhet te marrin malin..detin.. te gjithve ne nje menyre apo ne nje tjeter do ju lidhen duart..apo kembet... mendimet..apo mallet....
 

Attachments

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL


Baby I'm too lost in you
Caught in you
Lost in everything about you
So deep I can't sleep, I can't think
I just think about the things you do
I'm just too lost in you
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top