• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
29511490_191069278172361_3644119494951392359_n.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sot kuptova qe 82 tradhtar paska pase Parlamenti Kosovar.
82 deputet jon t'pajtimit me ju jep toke shkijeve
82 deputet kokan kan zagart e shtetit qe paskan leh

O Zot, kushdo qe ka pas qellim tjeter pervec qellimit t'mire me ja dasht tmiren tkij populli, 82 kafshata t'bukes n'fyt i metshin ja Rabbi !
 

Vvetoni

Larguar
Sot kuptova qe 82 tradhtar paska pase Parlamenti Kosovar.
82 deputet jon t'pajtimit me ju jep toke shkijeve
82 deputet kokan kan zagart e shtetit qe paskan leh

O Zot, kushdo qe ka pas qellim tjeter pervec qellimit t'mire me ja dasht tmiren tkij populli, 82 kafshata t'bukes n'fyt i metshin ja Rabbi !
Jane tu dasht me na reduktu shtetin, me ja dhan resurset ne perdorim Serbise. Me ja fal Ujmanin e Trepçen, me ju dhan territor ku ka kisha, me ju dhan autonomi e pushtet te pakufizum. Me na hanger shtetin jashte, e me na coptu brenda. Parameno, ne kete kohe e shfrytezun rastin.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jane tu dasht me na reduktu shtetin, me ja dhan resurset ne perdorim Serbise. Me ja fal Ujmanin e Trepçen, me ju dhan territor ku ka kisha, me ju dhan autonomi e pushtet te pakufizum. Me na hanger shtetin jashte, e me na coptu brenda. Parameno, ne kete kohe e shfrytezun rastin.
S'po shtoj sen ma shume se veq e dh**

Mire e ka pase Unikkatili

Shqiptarit veq jemja armen ata myten ndermjet veti
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Teşekkürler

Faleminderit Turqisë!

Në këto ditë të vështira prap Turqia ..

1.jpg
90532333_3084239678273962_5447782719209603072_n.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qeveria e Kurtit ra se Albini nuk u shit
Ardhja e Skenderit prej Shpis T'bardh u prit
U dit plani i armiqve ksajde, dul n'drite cdo sen
Albini nuk o dele, s'priti mu therr si tjert me ren

90920444_567816910497594_2422894513140793344_n.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
71731207_171628694010865_1226729344996257479_n.jpg
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Mu kujtua nje serial qe e ka pas dhene ne tv para shume viteve, por qe nk po e gjej dot me. Njerezit e humbur, ose te humburit kshu e ka pas titullin por nk e mbaj mend mire.
Kush e din le t’lajmerohet😆
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
ka me keq 😂,ka nga ata qe ta len seen 😂😂
Fjala SEEN

Pse te dua e s'me don
pse s'ma kthen ti dashurine
n'rruge kur t'shoh me injoron
e ne chat ti ma len SEEN

Sa e ftohte,sa e keqe
na eshte fjala SEEN
po i ndan qiftet
e po e prish shoqnine

4 shkronja t'liga
shpirtin ty ta nxijn
nje fjale ta pervlon zemren
ajo eshte fjala SEEN

Do po i bijn pishman
prape te une po vijn
po une pi kthej mbrapa
"a ju kujtohet kur ma lejshi SEEN?"


lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mu kujtua nje serial qe e ka pas dhene ne tv para shume viteve, por qe nk po e gjej dot me. Njerezit e humbur, ose te humburit kshu e ka pas titullin por nk e mbaj mend mire.
Kush e din le t’lajmerohet😆

Watch Lost online free
 
  • Zemer
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top