• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Ka ba standarde forumi. :unsure: temat libido me kod lol:lol: ju hangshin morrat, ju hangshin :lol:
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
21.30 .......................

miss u........ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Engjejt nuk jetojne vetem ne parajse , por ata e gjejne rrugen per ne toke..... me fat kush i ka patur prane

 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Waaa po une dje paskam patur 1-vjetorin e nickut tim te rregjistruar. Mir une qe se paskam mbajt mend, po si nk ma kujtoj njeri? Pupupu!😆
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Uaaa e gjeta cdo thoja.
Tani qe po e mendoj sqenka ndonje gje kushedi se cf,prandaj para se te shkruaj duhet te numeroj deri ne 53.

Me doli para nje foto,ne fakt sh foto,te ketyre 30 vjecareve me beba.
Cfare halli kane?
Dmth pse me beba?
Pse me beba qysh ne vitet e 30
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Bekuar qofshin momentet, milimetrat dhe hijet e gjërave të vogla.

Personi i Fernandos


 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Uaaa e gjeta cdo thoja.
Tani qe po e mendoj sqenka ndonje gje kushedi se cf,prandaj para se te shkruaj duhet te numeroj deri ne 53.

Me doli para nje foto,ne fakt sh foto,te ketyre 30 vjecareve me beba.
Cfare halli kane?
Dmth pse me beba?
Pse me beba qysh ne vitet e 30
Ke te drejt
Te dalin foto me beba kur te jen 45 vjece :p
 

Marla

Rootless Tree!
U martu Hasani me nje yll te bukur.
Edhe kur po hin dhandërr pi thot grujes:
- A po don me pi kafe a mu ¶i
-Valla kafe kum pi amo mu ¶i kurr sjam ¶i...
Te nesermen po vjen nje musafir Kjo gruja e Hasanit pi thot: -A po don me pi kafe a mu ¶i
-Valla me qef isha ¶i
-Ani prite Hasanin tani vjen te ¶in, se une veq kafe qes ... :p
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Tani a do bejme aktivitet apo ca?
Sme pelqeu komenti.
14vj, 18, 20, 25, 30... disa femra e enderrojne ate dit, te tjera sdun tja din fare.
Cna duhet neve?

Apo te keqkuptova?!
Aktivitet/muhabet.
Se sdo flas per libido gjith diten.
 

dangerous

Anëtar
E shoqni ( fv) sot du meju kallzua

Drejt 7vjetit me ju, jam tu shkua

Sa ma shum po ju njoh aq ma teper po ju du.

Tan njerz tzgjuar e tkulturuar

Me 3 vjet klas nmesin tuj mkeni pranua

E prej gzimit spo di ka me shkua

Ju rujt zoti per ket deshta me ju perurua.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Bej gati kllefin me te bukur, qe e ruj per raste te veçanta 😂
Hahaha e din qe kur dua ta provoj une nje kshu, edhe sedi pse nk e kam bere☹
Mu kujtua ajo tema @L0v3rM4n me qethjen e flokeve, kshuqe rri gati kto ditet ti se do te te sfidoj ty:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top