• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Rrjedha e dashurisë së vërtetë asnjëherë s’ka ecur lëmuar.


Jo po qe ta dish .....i them vetes lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nese mendimet tuaja i lejoni te gatuhen ne kuzhina tjera ju do helmoni jeten tuaj.
 

Jetmira

..........
Ai momenti kur i thua vetes te henen e ardhshme do fillosh te besh ca gjimnastike.
Erdh e hena e mua me gjeti serish me cokollata ne duar,u bene fiks 3 te hena qe them keshtu.
E sa te hena do te me gjejne valle keshtu....
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Duhet te cohem e te ha mengjes, por po pertoj. Sot qenka nga ato ditet kur do te doja ta gjeja gati, mundesisht edhe te krevati😭
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
sa te mbaroj karantina do marr nja 10 dite pushime te rri ne shpi , se kam nevoje te qetesohem
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kur disa situata thjesht shkojne duke u shoshitur vetvetiu.
dhe perfundimi " qetesia jote mbi te gjitha.
 

Bledi_Shady

finoallafine
93386309_3003951369670861_5062368000632422400_n.jpg

Huichol Indians are descendants of the Aztecs, and live in the mountains of North Central Mexico. During traditional childbirth, the father sits above his labouring wife on the roof of their hut. Ropes are tied around his testicles and his wife holds onto the other ends. Each time she feels a painful contraction, she tugs on the ropes so that her husband will share some of the pain of their child's entrance into the world.
ps. edhe thone nuk vuajn burrat :p
 

Vie

Anavie
@LeVoyageur ...larguar
@Marla ...larguar
@Loverboy ...larguar
@Nicktjeter ...larguar
@Vvetoni ...larguar
@BlackPantera ...larguar
@Daisy ...larguar
@Ivy ...larguar
.....etj
Mos te flasim per anetare qe kane zgjedhur heshtjen duke postuar sa per te thene.
Nuk e di, ndoshta jam une i ndjeshem, por do te me mungojne mendimet e tyre pavaresisht nese kishim apo jo emerues te perbashket.
Hello @Darius ..si fillim ma hiq @Daisy nga ajo liste .:D
E dyta sic e sheh Edhe vete jan Larguar dhe jo perzene.
Te gjithe Kemi ato momentet Tona po ama shpirti jon i lire na udhezon cfare te Bejm.

Ne kte rast ata zgjodhen largimin.
Pervec @LeVoyageur qe Eshte besnik i kesaj faqe ( il me manque aussi son douceur) te tjeret jan zogj shtegtar.
Leri te shtegtojne..dera Eshte e hapur .
Kur ti Marri malli ose kur te lodhen andej nga iken do vijne vete Te kjo faqe qe ka qen nje rrugetim i bukur ne jetén e tyre .

E fundit Jete e shnet qofshin mire andej nga jan .:D
 

Darius

DENY IGNORANCE
@Vie nuk e di, ndoshta ke informacion me te hollsishem underground, pasi une nuk kam kuriozitet.
Po ta lexoni me kujdes edhe njehere ate çka une kam thene, do te kuptoni, qe eshte teresisht e kunderta e asaj qe ti ke parashtruar.
Gjithsesi, ngado qe ta shikosh tani dhe me vone, nuk eshte gje e mire te largohen.
 
  • Like
Reactions: Vie

Vie

Anavie
@Vie nuk e di, ndoshta ke informacion me te hollsishem underground, pasi une nuk kam kuriozitet.
Po ta lexoni me kujdes edhe njehere ate çka une kam thene, do te kuptoni, qe eshte teresisht e kunderta e asaj qe ti ke parashtruar.
Gjithsesi, ngado qe ta shikosh tani dhe me vone, nuk eshte gje e mire te largohen.
Nuk kam asnje lloj informationi @Darius rri i qete . U be kaq Kohe qe vetem kte faqe frekuentoj kshuqe ncuq me shume se ca sheh/shoh lexoj /lexon ktu .
Po si e Thash me lart hiq Lev Te ikesh kshu grup ka dicka qe nuk shkon Sidoqofte é riperseris me apo pa ata faqja do ece deri ne momentin qe kushdo nga ne do jape dicka nga vetja .:)

Nuk mund te jemi te gjithe njelloj ama kushdo perfaqeson veten .
Kush kerkon stimul né virtualitet Gabon .

Kushdo ketu duhet te mesohet te eci me kembet e veta .
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
🤔
Me leje?
Mundem te bej nje pyetje?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Ku eshte ajo gruaja ime, te kercente pak me ne @Vie, ti mesonim ca eshte qefi me te kercyme dhe jo me fjale si i kane nga Shkodra lol
 
  • Dashuri
Reactions: Vie
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top