• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Frank

Kansas City Shuffle.
E kam i gjo n’men po s’di si me e than!
Ose s’du!
Apo du?!
Boh!
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Hello @Darius ..si fillim ma hiq @Daisy nga ajo liste .:D
E dyta sic e sheh Edhe vete jan Larguar dhe jo perzene.
Te gjithe Kemi ato momentet Tona po ama shpirti jon i lire na udhezon çfarë te Bejm.

Ne kte rast ata zgjodhen largimin.
Pervec @LeVoyageur qe është besnik i kesaj faqe ( il me manque aussi son douceur) te tjeret jan zogj shtegtar.
Leri te shtegtojne..dera është e hapur .
Kur ti Marri malli ose kur te lodhen andej nga iken do vijne vete Te kjo faqe qe ka qen një rrugetim i bukur ne jetén e tyre .

E fundit Jete e shnet qofshin mire andej nga jan .:D
Personat per te cilet po flet, jan te gjith anetare te vjeter qe njoh goxha mir.
Ti sa muaj ke ktu e regjistruar qe hedh ipoteza te tilla?
 

Vie

Anavie
Ça lidhje ka se ti i njeh mire?
Un nuk i shava .
Disa prej tyre jan aktiv ne faqe qe kam qen ndaj é thashë dhe nuk é terheq sepse kur thèm dicka di ca thèm .
Ke qen para meje ktu Edhe pse me kostume Te ndryshme ndaj ske pse ma ben kte pyetje. Kalo bukur .
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Ça lidhje ka se ti i njeh mire?
Un nuk i shava .
Disa prej tyre jan aktiv ne faqe qe kam qen ndaj é thashë dhe nuk é terheq sepse kur thèm dicka di ca thèm .
Ke qen para meje ktu Edhe pse me kostume Te ndryshme ndaj ske pse ma ben kte pyetje. Kalo bukur .
Un te bera një pyetje specifike dhe "jan aktive ne tjeter vend" nuk është pergjigje sepse te gjith ndjekim lloj lloj social por kjo sna ka ndaluar te jemi aktiv ne ket forum.
Dhe s'është aspak korrekte te flasesh per te tjeret pa i njohur por ty ste len krimbi
 

Vie

Anavie
Me fal ?? Ça krimbi je tu Fol ?
Un si bie per Kine nese kam dicka é ti kte e di shume mire sepse e ke provuar.
Un flas pa dorashka dhe pa pike interesi.
Deren sja ka mbyll askush askujt po per hir Te vleresimit dhe respektit qe kan marre ktu do ishte mire mos ja kthejn kurrizin kesaj faqe e Uroj me shpirt ti lexoj serisht .
Nese ti ke tendence te hapesh debat beje Po un nuk do Te ndjek kte ta dish .
Lexohemi ne tema te tjera .
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Me fal ?? Ça krimbi je tu Fol ?
Un si bie per Kine nese kam dicka é ti kte e di shume mire sepse e ke provuar.
Un flas pa dorashka dhe pa pike interesi.
Deren sja ka mbyll askush po per hir vleresimt qe kan marre ktu do ishte mire mos ja kthejn kurrizin kesaj faqe e Uroj me shpirt ti lexoj serisht .
Nese ti ke tendence te hapesh debat beje Po un nuk do Te ndjek kte ta dish .
Lexohemi ne tema te tjera .
Pse e kthen ne personale?
Bere një akuz dhe po te kerkoj provat perderisa ne ate list isha vet dhe te tjeret i njoh me mir se ty.
Prova ke?
Ske
Se po te kishe, do kishe folur "pa dorashka"
Kaq doja te dija 😊
Show te mbare
 

Vie

Anavie
Ty sta ka permend askush Aty njehere .
Disa Thash jo Te gjithe . Ti nese e sheh veten brenda qendro.

Ohuuuu humori yt ndryshon si koha . E un nuk kam qen e sjam kurre pjes e show një kostum mbaj .😊
Shnet
 
çfarë eshre ferri?Mendoj se është vuajtja e te qenit te paafte per te dashuruar.

F.D
është ekzistencializmi i Sartrit ky? Thelbi i paraprin dukjes, shton Sartre.

Nejse ne lidhje me dashurine..

Graviteti nuk është pergjegjes, qe njerezit bien ne dashuri, ai quhet relativitet. Albert Einstein.
 

Lucifer

Tell me your deepest desire!
është ekzistencializmi i Sartrit ky? Thelbi i paraprin dukjes, shton Sartre.

Nejse ne lidhje me dashurine..

Graviteti nuk është pergjegjes, qe njerezit bien ne dashuri, ai quhet relativitet. Albert Einstein.
Pervecse ekzistencialist Sartri ishte dhe humanist....dhe theksonte se "njeriu është i denuar te jete i lire,per dy arsye,e para sepse nuk është vetekrijuar,dhe e dyta sepse është pergjegjes per te gjitha veprimet e tij."

Tema: le tme quajne pijanet,opo se caj koken fare....ku dreqin e degjova kte kengen qe me ngeli ne koke 🤦‍♂️
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top