• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Beso kontrollo, pastaj kontrollo beso, pastaj prape nga e para.
Good. 🙂
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Obobo c’na beri...e shtrengoi edhe ky! Tani po qe ngelem mrena.

FE6812FF-63CD-41A8-B254-B858BE0DE941.jpeg
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Ça ke bace qe shqetesohesh, une perdor karantinizmi, te jap leje ta perdoresh 🤣
 

Vvetoni

Larguar
Ça ke bace qe shqetesohesh, une perdor karantinizmi, te jap leje ta perdoresh 🤣
Po mendoj per nje emer me perafrues. Jo me than ma jam ne karantine. Me than ma bute. Ne kapintine nje propozim
 

Vvetoni

Larguar
sepse ndryshe do ishte tjeter gjo vlla , jo izolim :p
Neps i hap ne femrave po he lol lol

si o ajo shprehja shif me sy e plac me zemer lol
Jam tu fol seriozisht. Si te duket emri kapintine?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top