What's on your mind..?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
T'shkojme pak sipas Facebook :p T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

Une psh e kam :

Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Checking In I Love You GIF by Seize the Awkward
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ditet shenderrohen, levizin ngadale, ne cdo hap qe hedhim themi: Udha e mbare!
 

VIP

V.I.P
44443_girl_cats_lg.gif
"Unë jam ai fëmija që u rrit para kohe,edhe dashurinë e munguar ua dhuroja maceve të rrugës.
I doja ata ashtu siç dëshiroja të më donin të tjerët".
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos mbill ferra në timen rrugë, nesër mund të vish zbathur tek unë!
 

Crown

La niña
Staf në FV.AL
Mod
It’s so fcking hot that my mind goes blank and shows “ERROR” 😂😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
"Dëgjojeni të qeshurën e tyre të pavërtetë, dhe pastaj largohuni."
~𝘃𝗶𝗮 𝗖𝗛𝗔𝗥𝗟𝗘𝗦 𝗕𝗨𝗞𝗢𝗪𝗦𝗞𝗜
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
T'duket vetja si Helena Trojës
Buza bukur ,o makine rrojës 🤣

Dance Party GIF by Santa Salut

Hiqeni Cllevion brenda meje 🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te ngrihem te bej kafen e pasdites.
Ja forumi , me la pa bere gjumin e drekes. :p
Kalamaja te poshterrr.
 
Top