What's on your mind..?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kush të pyeti ty?!
A the nderhy? Dhe une te pyeta. Ti pse nuk pergjigjesh?! 😁
Pastaj, kjo forma e komunikimit ku për tjetër gjë ju pyesin e për tjetër gjë përgjigjeni, nuk është ndonjë zotësi 😁
Jo une pZ u perpoqa qe te te pergjigjesha fiks per pyetjen qe kishe bere ti (me aq sa e kuptova), ndaj dhe nderhyra ne fakt. Perndryshe as nuk e kam bere ndonjehere lojen e fjaleve me njeri, dhe aq me teper nuk do e beja me ty.
nejse
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
gjuminnnn.
me ka trokitur tek te dy syte.
Night all.
 

Narta

Antarë i Respektuar
Apel në këtë 25 Nëntor:
- Nuk është dashuri nëse të bën keq.
- Nuk është dashuri nëse të kontrollon.
- Nuk është dashuri nëse të rreh.
- Nuk është dashuri nëse të poshtëron.
- Nuk është dashuri nëse dyshon në aftësitë e tua intelektuale .
- Nuk është dashuri nëse nuk respekton vullnetin tënd.
- Nuk është dashuri nëse bën vetëm seks.
- Nuk është dashuri nëse dyshon vazhdimisht në fjalët e tua.
- Nuk është dashuri nëse nuk ka besim tek ti.
- Nuk është dashuri nëse të pengon të studiosh apo punosh .
- Nuk është dashuri nëse të tradhëton.
- Nuk është dashuri nëse të quan budallaqe apo të paaftë.
- Nuk është dashuri nëse më shpesh qan sesa qesh.
- Nuk është dashuri nëse rreh femijët e tu.
- Nuk është dashuri nëse gënjen vazhdimisht .
- Nuk është dashuri nëse të krahason me të tjerat e të bën të ndihesh e pavlerë .

Nuk është dashuri është abuzim.
Ti meriton dashuri, shumë dashuri .
Është një jetë e tërë aty jashtë për t'u jetuar e shijuar plotësisht...
Është jeta jote !
FB_IMG_1669364725345.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne mendje kam mendjen time te ndritur,cik te turbulluar sot,por shiu vrensirat dhe breshri jane fenomene natyrore,ku as mendja njerzore nuk ben perjashtim. :p
 
Top