• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: What's on your mind

Me mire mendjemadhe se mendjevogel:)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Shume gjera kam ne mendje....po si them dot :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: What's on your mind

Jeta eshte matematike.. mblidhni te mirat.. zbritni zenkat.. lumturine shumezojeni.. dhimbjen pjestojeni..
urrejtjen futeni ne rrenje katrore dhe dashurine ngrijeni ne fuqi..!!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: What's on your mind

Shpesh njerezit e keqij jane si qente e dobet : Po ike te sulen me keq,po i sulmove,ja plasin vrapit:)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: What's on your mind

Sa me shijoj buka me djath,,hudhra te njoma..domate,,ullinj,,..mmmmm..
 
Titulli: What's on your mind

Dhe dicka...më ka marrë malli per njerez qe janë VETVETJA!!
nuk ndryshojne 180 grade, kur nje 'interes', kryesisht ekonomik, i mbyll syrin.
kujdes: se ai rast qe duket si flori, nga larg... kur i afrohesh...
mos i beso ngjyres... ;)
 
Last edited:
Titulli: What's on your mind

S'ma zëvendëson ti botën mua,
S'të zëvendëson as bota ty,
Por sa botën sigurisht të dua,
Kur jetojmë e vdesim tok të dy...

|Dritëro Agolli|
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: What's on your mind

Pse?..
Sa shume mundon kjo pyetje gjithmone..
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: What's on your mind

Sa bukur do ishte jeta nse do ish e nderthurrur vetem me lumturin...Por sic dihet esht e destinuar qe kjo lumturi te kesh shum pengesa rruges.......
 

LoSsT

VIP
Pe: What's on your mind

Nje dashuri e vertete duhet ta mbushe teresisht zemren. Zemra eshte si ushqimet e konservuara. Nese dashuria le vend per ajer brenda saj, ajo prishet shume shpejt..!
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: What's on your mind

Serjozisht,,as nje her nuk e di se pse nga nje her me duket sikur disa gjera ja ditikoj vetem nje personi,
 

Endrra

VIP
Re: What's on your mind

nese ju kekoni paqen shpirterore, nuk mund të gjeni atë per aq gjate, sa ai ka terrenin e mosmarrëveshjeve në veten tuaj.....
 
A

AlbertPrengzaj

Titulli: What's on your mind

Por Ne fakt un,,vetem nje mund te dua ne te vertet,,pavarsisht se i dua te gjitha,,,Sepse kshtu ashtu,, nuk ze me shum!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: What's on your mind

Llogjika do tu coje nga A te Z, po imagjinata do tu coje kudo.... A.E.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: What's on your mind

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: What's on your mind

Paragjykimet jane ato qe budallenjte perdorin per arsye...:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: What's on your mind

Keto dite dimri te ftohta plot acar (ne vlugun dhe hovin e masterizimeve, magjistraturizimeve qe jane bere perditshmeri) doktorizoi edhe Luli i lagjes sone. Me kete raste lagja pati gezim. U grumbulluan aty: hallat, bijat, hanembijat e dikur erdhi edhe muzika, pije e valle pa kufi derisa graries ju lodhen kembet. Thjeshte u ba pordhe e piskam saq bucima u degjua ne 7 cope katune.
Dikur u ulen per ti shpalos dhuratat dhe per ta uru Lulin.
Elvinazja si halle ma e madhje e puthi Lulin n’lule t’ballit duke i thane se na ke zbardhe fytyren por su duru edhe pa e d’vet: A tu duk veshtire me doktorizu lum Luli?

Luli, i mucionun shume nga suksesi, ahengu, titulli qi kish marre dhe i ngushtum nga teshat shik e sidomos kravata qe ja zinte frymen ju pergjigje: Ta kisha dite se eshte kaq lehte kurre se kisha lene pa perfundu edhe shkollen e mesme.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: What's on your mind

Windows 7. Po na bejne high tec ne pune...s'e kuptojne qe ne s'marim vesh :(
Ehhhhm gjynah te varfrit...po na mesojne a b c te Microsoft.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: What's on your mind

Sa qetesi mbizoteronka ne forum sot!... :mendim:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: What's on your mind

Spo shoh asgje interesante apo te re per diskutim...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top