• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sensuu

sweet
Titulli: What's on your mind

boo kush meson 300 tema...cdesha qe zgjodha provim :(.......sa e demoralizuar qe jam ::(:(:(:(
 
Titulli: What's on your mind

Ky gjumi i pushimit
me lodh..:zenke:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Lakuriqsia e ndjenjave...:)) eshte e bukur por njerzia jan te prirur drejt veshjes se tyre,duke i tjetersuar humbur ,zhubravitur,,,
Por fatmiresisht ka dhe nga ata / ato qe dashurojn ashtu zhveshur deri ne kock..e kjo te jep shpresen se akoma ka njerez me ideale te pastra ndaj shpirtit dhe ndjenjes njerzore...
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: What's on your mind

BoOoMBaStiCk-ut nuk i pelqejn komentet e mia ahahhahaha
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: What's on your mind

O goce,une skam gjithe darken ktu dhe halli vetem qe kam je ti ne keto momente.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: What's on your mind

Se ngelen duke mbyll tema e spo shkruaj dot pershtypjet :p

Jo se ishte ndonje pershtypje e madhe, por sikur i kam hale ne sy robt qe pergjigjen me pergjigjet e tjereve
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Ka kohë që s'shihemi dhe ndjej
si të harroj une dalëngadal
si vdes tek une kujtimi yt
si vdesin flokët dhe gjithçka.Tani kërkoj poshtë e lartë
një vend ku ty të të lëshoj
nje strofë a notë, a një brilant
ku të të lë, të puth, të shkoj.


Në s'të pranoftë asnjë varr
asnjë mermer, a morg kristal
mos duhet vallë prapë të të mbart
gjysëm të vdekur, gjysëm të gjallë.


Në s'gjetsha hon ku të të hedh
do gjej një fushë a një lulnajë
ku butësisht porsi polen
gjithkund, gjithkund të të shpërndajë.


Të të mashtroj ndoshta kështu
dhe të të puth të ik pa kthim
dhe nuk do dine as ne askush
harim ish ky a s'ish harim.


Kristal-kadare
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: What's on your mind

Qesha, por thanë: bëhu më i matur?!
Qava, por thanë: buzëqesh?!
Buzëqesha, por thanë: e ka për syefaqe!
U mrrola, por thanë: u zbulua ajo që ka fshehur!
Heshta, por thanë: përton të flas!
Fola, por thanë: flet shumë!
U bëra i butë, por thanë: punë frikacaku!
Sikur të guxonte do të hakmerrej!
U bëra i guximshëm, por thanë: i marrë!
Sikur të kishte urtësi nuk do të merrte këtë guxim!
Nëse u them “jo”, thonë ky është i veçantë!
Nëse u them “po”, thonë ky është me çdonjërin!
U binda se, sado që dëshiroj ti kënaq njerëzit
Patjetër se do të flitet keq për mua!
 
Titulli: What's on your mind

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Do na bënin nder po t'na i mundësonin kto filtrat e instagramit në Photoshop...sa e lehtë do ishte çdo gjë!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: What's on your mind

I dhash log in dje me kishin ardhur 2 inbox. Klikoja nuk u hapnin. Sot spaska fare inbox, Lol... 1 do ket qene Arfe me siguri :p, Skam lexuar gje...sa per dijeni dmth,,, :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: What's on your mind

I dhash log in dje me kishin ardhur 2 inbox. Klikoja nuk u hapnin. Sot spaska fare inbox, Lol... 1 do ket qene Arfe me siguri :p, Skam lexuar gje...sa per dijeni dmth,,, :D

Si cdo her arfeja nuk largohet nga ti jo .

Ti përsosim vlerat mes këtyre dy pikave ngase për to do pyetemi
E qka vie pas pikës së dytë?
Një vij e pafund…
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: What's on your mind


Si cdo her arfeja nuk largohet nga ti jo .

Ti përsosim vlerat mes këtyre dy pikave ngase për to do pyetemi
E qka vie pas pikës së dytë?
Një vij e pafund…
po ma co prap sot pra se skam lexu gje :(
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: What's on your mind

Du bist einfach toll


Te falesh nje person qe te ka plagosur,eshte dhurata jote ndaj tij.
Te largohesh prej atij dhe te harrosh ekzistencen e tij,eshte dhurata jote ndaj vetes.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Pe: What's on your mind

Sa,,,,,,,,,,,
.........................................bosh..........
,,,,,,,,,,mois......................
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top