• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Sikur realiteti racional , te ishte ceshtje fjalesh.
Shkenca do kishte vdekur pa lindur akoma..:))
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: What's on your mind

 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Amanet , po su ktheva ,adminet te mos i bejne publike mesazhet private se do gezojne njerezit qe ika :p Por edhe po ika ,ne parajse do shkoj se vetem ate rruge mbaj mend :p Naten
 

Zana1

Braveheart
Titulli: What's on your mind

Po mendoj qe te largohem ca dite nga forumi... Bezdisem, kur me vihen nga pas k'to shefickat/shefiket e forumit. Mah :bleta:
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: What's on your mind

Po mendoj qe te largohem ca dite nga forumi... Bezdisem, kur me vihen nga pas k'to shefickat/shefiket e forumit. Mah :bleta:

MOS!
forumin do ta zej depresioni lol


Cfare po mendoj? e kush e din. Skuptohet gje... shum caos
 

Aver

VIP
Titulli: What's on your mind

E sheh sa mire eshte kur nuk te marrin flake cojcat? :)

Po mendoja sa mire qe nuk do mungokerka shume zana. Mo bo qejfi shume per zotin.
 

Aver

VIP
Titulli: What's on your mind

Jo mi, vetem desha ta kuptoj nese ke makine per larjen e eneve apo jo.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: What's on your mind

Na rrofte Dora , mo shoku :D

Ps.. Ne teme : ngjan sikur do filloje shiu .
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: What's on your mind

Ne mendjen time per momentin, asgje, thjesht te shkoj neser ne pushim me familjen ta shijoj ne max, dhe te shoh Shqiperia sa ka ndryshuar nga vizita ime e fundit,
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: What's on your mind

Pumpin......

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: What's on your mind

Vape, perfundimisht vape kane gocat :yep:

Qetu n'kapixhik n'kete kohe krize dhe kerthize :zinxh:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: What's on your mind

RELAX O FEMRA FORUMORE, RELAX :sho::sho:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: What's on your mind

Ne cdo vend shikoj te diskutohet per gjokset e zanes ..Sikur ju femrat e tjera qenkeni derras fare pa gjokse lool qe diskutoni aq shum
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: What's on your mind

O Zana nrro sytjenat :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: What's on your mind

O Zana nrro sytjenat :p

Mos te eshte bere gje pis ekrani ty..... :p
....qe me thuan mua te nderroj sotiqet.. kane qene te lara, kur kam bere foton :aku:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top