• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: What's on your mind

Ai po me humb cdo dite e nga pak. Thjeshte nuk eshte i afte ta kuptoje kete gje.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: What's on your mind

..Nuk eshte e leht te jesh nje burim pozitiv energjie.Por provoje,ska rendesi sa arrine.
Rendesi ka qe ne fund te frymarrjeve te dites ndjehesh mire me veten e hapsiren rreth teje..
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: What's on your mind

When the last tree is cut down, the last fish eaten, and the last stream poisoned, you will realize that you cannot eat money
 

cent

Banned
Titulli: What's on your mind

Heshtja dhe buzëqeshja janë dy fjalë shumë të fuqishme:
Buzëqeshja është mënyra për të zgjidhur shumë probleme dhe
Heshtja për të shmangur shumë probleme
 

Aver

VIP
Titulli: What's on your mind

Shi, vranesire, ftohte.. ka lezet ne pike te veres :)


P.s. si nuk e gjeta asnje ikone me vetevrasje nga gjithe ato ikona qe i ka forumi!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: What's on your mind

Shi, vranesire, ftohte.. ka lezet ne pike te veres :)


P.s. si nuk e gjeta asnje ikone me vetevrasje nga gjithe ato ikona qe i ka forumi!
Dhe qe te ndihmoj pak ne "vetvrasjen" e ketij siper :p ,po ik per plazh tani ahhahahahaha
Diell ,kohe e mire dhe pse krize e bankat mbyllur.Por do ti qe Tsipras mendoj per plazhin qe bej une,dhe C"tha?
Tha: per nje jave autobuza trama,trena falas per te gjithe hahahahaha.
Me te mira Aver :p
 

Aver

VIP
Titulli: What's on your mind

Dhe qe te ndihmoj pak ne "vetvrasjen" e ketij siper :p ,po ik per plazh tani ahhahahahaha
Diell ,kohe e mire dhe pse krize e bankat mbyllur.Por do ti qe Tsipras mendoj per plazhin qe bej une,dhe C"tha?
Tha: per nje jave autobuza trama,trena falas per te gjithe hahahahaha.
Me te mira Aver :p
:(

Nev afrohu pak ketu te lutem. Edhe pak edhe pak.. eh aty me rri :sharr::sharr::sharr:
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: What's on your mind

Te vjen te qeshesh me te madhe kur shikon pulat e plagosura qe mundohen te fluturojen si pa te keqe lool
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: What's on your mind

Po qesh me lot nga nje mesazh.. O Zot sa e madhe...
p.s. O Nev vetem ajo gje ka ngel pa u bere se na doli goja mbrapa :p.. haha.. o Vdiqa...
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: What's on your mind

“Jeta nuk është diçka jashtë nesh, ne jemi vetë jeta,
اdo zemër në ekzistencë ka rrugët dhe shtigjet e veta
Për gjërat e rëndësishme, nuk ka udhëtime të lehta
Gënjeshtrës i duhen rrobat, e zhveshur del veç e vërteta
I lirë është ai shpirt i fshehur që s’ka fshehtësi për të ruajtur
E fortë është ajo zemër që në rrugëtimin e vet ka vuajtur…”
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top