• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: What's on your mind

Shpresoj qe dikush te jap një përgjigje deri në ora 11:40. Unë i kam edhe 2000+ postime të tjera në këtë forum, të cilat mund të i fshini qysh tanu nëse nuk jepni një përgjigje.
Veton postimi jot u be shkak per shume postime fyerje e debatesh me poshte.
Ndaj duhej te nisja pastrimin e temes qe aty.edhe pse ndoshta nuk duhej levize komplet si post.
Ne postin tend Zana po del se është një mashkull pervers,
Nga ajo fjale nisen sherret postuese.

Tani na mirkuptoni pak se njerez jemi dhe ne te stafit.
E kemi te pamundur tu vijme sipas mendimeve dhe preferencave te gjithe secilit antare.
Sapo pastrova temen tani,jo vetem postet e tua por shume poste jasht teme.
Duke perfshire dhe nje timin i kalova ne kosh.
Uroj te mirkuptohem.
Le te mundohemi te gjithe nga pak ne kontributin serioz,te debatit ne kete forum,te mirevajtjes se tij.
Se te kritikojme eshte aq e lehte.
Edhe ne qe kritikohemi gjithe kohes ,nuk se shpreblehemi per kete detyre.
E bejme nga deshira per te pasur nje vater shqip.virtuale te kendshme bisedash e diskutimesh.
kalofsh mire.
 

Marla

Marla is back!
Titulli: What's on your mind

Pse me 2 standarte Nev. Dhe te tjeret po shajne e ofendojne por ama spo jua hiqni postimet apo jane me te vencante ata per ju?!
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: What's on your mind

Veton postimi jot u be shkak per shume postime fyerje e debatesh me poshte.
Ndaj duhej te nisja pastrimin e temes qe aty.edhe pse ndoshta nuk duhej levize komplet si post.
Ne postin tend Zana po del se është një mashkull pervers,
Nga ajo fjale nisen sherret postuese.

Tani na mirkuptoni pak se njerez jemi dhe ne te stafit.
E kemi te pamundur tu vijme sipas mendimeve dhe preferencave te gjithe secilit antare.
Sapo pastrova temen tani,jo vetem postet e tua por shume poste jasht teme.
Duke perfshire dhe nje timin i kalova ne kosh.
Uroj te mirkuptohem.
Le te mundohemi te gjithe nga pak ne kontributin serioz,te debatit ne kete forum,te mirevajtjes se tij.
Se te kretikojme eshte aq e lehte.
Edhe ne qe kritikohemi gjithe kohes ,nuk se shpreblehemi per kete detyre.
E bejme nga deshira per te pasur nje vater shqip.virtuale te kendshme bisedash e diskutimesh.
kalofsh mire.
Mund të filloni nga ky postim të fshini dhe postimet e mia te tjera. E keni të lehtë, zgjedheni anëtarin Vvetoni, çdo postim të tij dhe fshini çdo gjë. Standardi i dyfishtë I zbatimit të rregullores(nëse ka një të tillë) është bërë i bezdisshëm. Këtë konsiderojeni si kërkesë të cilën duhet të e shqyrtoni.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: What's on your mind

Pse me 2 standarte Nev. Dhe te tjeret po shajne e ofendojne por ama spo jua hiqni postimet apo jane me te vencante ata per ju?!
Marla ti ke akses,cdo postim qe te duket brenda temes ktheje.
Pa asnje problem.
Nevi u mundua per mire.
Nese dicka nuk eshte sic duhet.
pa asnje ndikim nga Nevi kthej.
Dhe kerkoj dhe ndjes per nderhyrjen biles.
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: What's on your mind

Le te mbetet ky forum një hapësirë pornografike pasi që kështu keni vendosur. Në një forum të tillë nuk është se e shoh shumë vetën.
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Titulli: What's on your mind

Liria e fjales per mendimin tim nuk perkufizohet vetem tek perdorimi apo mos i fjaleve qe i permbahen etikes se shoqerise.

Ka shume individe dhe ketu ne gji te forumit qe flasin nje shqipe shume "korrekte" dhe "te paster" por qe nuk shprehin shume, per mos te thene asgje. Perseri kjo eshte e drejte e tyre, dhe une si perkrahes i fjales dhe mendimit te lire nuk duhet t'i paragjykoj, megjithate me ngre nervat kur individe te tille fillojne perkufizojne lirite e te tjereve, vetem e vetem se lirite e tyre nuk dine si t'i perdorin. Atehere kthehet biseda ne "vari lesht" ose e perkthyer sipas normave morale: "fali moral, se s'dine se c'thone".

Nje njeri i bindur ne Kulture demokratike nuk ka frike te perballet me asnje utopi totalitare dhe eshte ne gjendje ti mbylle gojen c'do gomarlleku qe mund te shkruhet (jo duke perjashtuar, ajo eshte burracake).

Nuk luftohet mendimi me metodat e Enver Hoxhes.

hajduti
 

Marla

Marla is back!
Titulli: What's on your mind

Liria ime fillon aty ku mbaron liria jote, dhe mbaron aty ku fillon liria e tjetrit.


Populli
 

sensuu

sweet
Titulli: What's on your mind

"My friends, love is better than anger. Hope is better than fear. Optimism is better than despair. So let us be loving, hopeful and optimistic. And we’ll change the world."
 

Marla

Marla is back!
Titulli: What's on your mind

Nga fjalori shqip-shqip:

SHQIP SHQIP

Pjell - PJELL kal. dhe jokal.

Bën të voglin e saj të gjallë, kur ai ka arritur zhvillimin e plotë si qenie frymore (për kafshët gjitare). Polli lopa viç. Polli dhia një kec. Dosa polli tetë gica. Kanë pjellë delet. Polli para kohe. Mushka nuk pjell. ثshtë shterpë, s'pjell.


Lind - LINDثS mb.

1. vet. f. Që lind foshnjë ose të voglin e saj; që ka lindur fëmijë ose të vegjlit e saj. Nënë lindëse. Mëma lindëse.
2. si em. f. ~E, ~JA f. sh ~E, ~ ET. Nënë, mëmë. Lindësja e jetës.
3. si em. ~, ~I m. sh. ~, ~IT vjet. Prind. Nuk i ka lindësit.
 
Titulli: What's on your mind

Eh po kujt ja thua...foli gdhe-s sa te duash,gdhe mbetet prap! :p

Bjeri bjeri se e ke mire i thone kesaj... :gat: loool
 

dangerous

Moderatorë
Titulli: What's on your mind

Baja çudi pse s'po jom hiq i qet . . .

Paska nderruar ora .aha

Por kom venë re se qënka hana plot , e kur osht hana
zjarr keshtu reagoj une , jo i qeto .

Jom sh. i njeshem njaj natyres per-rreth .
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Pune dreqi mendja
Ti e urdheron jo ne ate drejtim e ajo si per inat po ne nje brime
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top