• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Williams prezanton makinën e re

cent

Banned
Skuderia britanike Williams ka prezantuar ditën e martë makinën e re FW35, njëvendëshen me të cilën do të përballojë vitin 2013.Kjo makinë zbriti në pistë në cirkuitin e Montmelosë pasi pilotët zyrtarë të saj, Pastor Maldonado (Venezuelë) dhe Valtteri Bottas (Finlandë), e zbuluan atë për mediat e akredituara në cirkuitin spanjoll.
I pari që e provoi FW35-n ishte piloti venezuelian.

Williams ishte skuderia e vetme që ende nuk kishte prezantuar makinën e re në kuadër të sezonit që do të nisë në muajin mars me Cmimin e Madh të Australisë./BeratiLive
 
Top